تجلیل از بانوان پرسنل شهرداری ورامین در سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن
سه شنبه های پاسخگویی در اولین ملاقات عمومی با علیرضا مومنی شهردار ورامین
شهردار ورامین به همراه عضو جدید شورای اسلامی شهر با امام جمعه ورامین دیدار و گفتگو کردند
بازدید محله ای شهردار ورامین و اعضای شورای شهر ورامین از محله خیابان دانشگاه و حضور در مسجد المهدی
دیدار شهردار ورامین با خانواده شهدای دلیری و اسماعیلی
جلسه شورای اسلامی شهر ورامین با حضور مهندس علی حیدریان شهردار برگزار شد .
جلسه شورای اسلامی شهر ورامین با حضور مهندس علی حیدریان شهردار برگزار شد .
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵
نسخه چاپی
جلسه شورای اسلامی شهر ورامین با حضور مهندس علی حیدریان شهردار برگزار شد .
توجه به منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص "اقتصاد مقاومتی ؛ اقدام و عمل " و تلاش مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر برای پیشرفت و آبادانی دیار 15 خرداد

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، جلسه شورای اسلامی شهر با موضوع بررسی مسائل شهری و لوایح و نامه های رسیده و با حضور اعضا و مهندس علی حیدریان شهردار برگزار شد .

بر پایه این گزارش در این جلسه ابتدا سیدرضا احمدی رئیس  شورا ضمن تبریک پیشاپیش میلاد با سعادت حضرت علی (علیه السلام) و تشکر از حضور اعضا و بویژه مهندس علی حیدریان شهردار ، به ضرورت هماهنگی بیشتر مجموعه شهرداری با شورای اسلامی شهر تاکید نموده و گفت : مدیران و نیروهای شایسته شهرداری در هر منصبی که باشند ، می بایست دغدغه ی اصلاح وضع موجود را داشته و اعضای شورا هم در این راستا و در جهت حرکت به سمت وضع مطلوب و مورد نظر ، حمایت خواهند کرد .

وی افزود : در سال آخر این دوره از شورا بر خود لازم می دانیم تا کاستی های سه سال گذشته را در جهت آبادانی شهر جبران نمائیم و این نیازمند توجه و همدلی مجموعه شهرداری و شورا است .

احمدی ادامه داد : دو اصل توجه ویژه به امور زیربنایی و پروژه های عمرانی و همچنین رسیدگی به امور روزمره شهری از جمله رسیدگی به فضای سبز شهری و نظافت سطح شهر  ، باید در کنار هم و با همت ویژه پیگیری شوند تا رضایت مردم را شاهد باشیم .

وی از مهندس علی حیدریان شهردار خواست تا ساماندهی و رسیدگی به اموری از جمله سازمان های وابسته به شهرداری را به طور ویژه پیگیری کرده و با توجه به شروع فصل گرما و حضور شهروندان در پارکها ، رسیدگی به فضای سبز پارکها در اولویت خدمات شهری باشد .

در این جلسه ، اعضای شورا در مورد “نحوه کارشناسی قیمت گذاری زمین های سطح شهر ، نظارت بر اجرای طرح پارکبان ، وضعیت پارک های سطح شهر و پیگیری تامین محل ساخت مصلای جدید نمازجمعه ورامین ” به گفتگو و تبادل نظر پرداخته و  پیشنهادات خود را در امور مختلف عمرانی ، شهری و فرهنگی و اجتماعی به شهردار ارائه نمودند .

مهندس علی حیدریان شهردار در این جلسه ضمن تبریک اعیاد ماه رجب و ولادت حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام و تشکر از اعضای حاضر به جهت اظهار پیشنهادات سازنده گفت : سال سختی را در مجموعه پشت سر گذاشتیم و با توجه به اعتبارات محدود ، توانستیم با حمایت اعضای شورای شهر و همت معاونین ، مدیران و کارکنان شهرداری ، اقدامات و عملکرد خوبی را در جهت آبادانی شهر و خدمت به مردم عزیز داشته باشیم .

وی ضمن تشکر از پیشنهادات و انتقادات سازنده اعضای شورای اسلامی شهر  ، توضیحاتی را در خصوص موارد مطرح شده اعضای حاضر ، از جمله “ایجاد درآمد پایدار شهرداری ، رسیدگی به سازمان های وابسته به شهرداری ، مدیریت نیروهای انسانی ، نصب برج های نوری سطح شهر و نظافت سطح شهر ” ارائه نمود.

شورای اسلامی شهر ورامین 1395 (2) شورای اسلامی شهر ورامین 1395 (1)