برگزاری نشست صمیمانه فرمانده بسیج ادارات با بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین
اجرای عملیات لکه گیری آسفالت در بلوارهای امام رضا (ع) و الغدیر
(( آگهي تجدید مناقصه عمومي ))
طرح بهداشت محله ای در تمام نواحی چهارگانه شهرداری ورامین انجام می شود
اجرای عملیات لگه گیری آسفالت معابر عمومی شهر توسط شهرداری ورامین شتاب بیشتری به خود گرفت
جلسه شورای اسلامی شهر ورامین برگزار شد .
جلسه شورای اسلامی شهر ورامین برگزار شد .
۲۷ بهمن ۱۳۹۴
نسخه چاپی
جلسه شورای اسلامی شهر ورامین برگزار شد .
روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری مورخ بیست و پنجم و بیست و ششم بهمن ماه ، روزهای پرکاری برای خادمان مردم ورامین در شورای اسلامی این شهر بوده است .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، در این جلسات سیدرضا احمدی رئیس شورا ضمن تبریک ایام ولادت حضرت زینب(سلام الله علیها) و تشکر از حضور پرشور مردم شهیدپرور ورامین در ویژه برنامه های دهه فجر انقلاب ، علی الخصوص مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ، ابراز امیدواری کرد تا این حضور تاثیرگذار، زمینه ساز حضور پرصلابت آحاد ملت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در هفتم اسفندماه سال جاری باشد .

برپایه این گزارش در این جلسات فتح اله فرجی نایب رئیس شورا نیز گزارش مختصری از برنامه های ستادگرامیداشت دهه فجر من جمله”برپایی ایستگاههای صلواتی ، برپایی نمایشگاه نسیم خدمت صادقانه شهرداری و تزئینات شهری در این ایام” را ارائه نموده و حضور حدود پنجاه هزار شهروند ورامینی در راهپیمایی ۲۲ بهمن را در حمایت از ولایت و مرجعیت ، خنثی کننده نقشه های شوم دشمنان دانست .

در این جلسات اعضای شورای اسلامی شهر ورامین با حضور معاونین شهرداری ، بودجه پیشنهادی عمرانی شهرداری در سال ۹۵ از جمله ” اجرای عملیات آسفالت خیابان ها و معابر ، جدول گذاری معابر و ایجاد فضای سبز” نواحی چهارگانه و همچنین مشکلات مناطقی از شهر را مورد بررسی قرار دادند .

همچنین اعضای شورا در جلسات فوق به ۱۵ لایحه ارسالی شهرداری رسیدگی به عمل آوردند .

شایان ذکر است در این جلسات ، حاضران ضمن تقدیر از کسب مقام قهرمانی کشوری تیم تکواندوی شهرداری ورامین و راهیابی این تیم به مسابقات آسیایی امارات که از روز پنجشنبه (۲۹ بهمن ماه) به مدت سه روز به میزبانی شهر شارجه این کشور برگزار خواهد شد ، کمک هزینه بازیکنان و کادر فنی این تیم را جهت هزینه های اعزام و اسکان مصوب نمودند .

 111 444 555