شهرداری ورامین » جلسه هماهنگی سازمان‌ها و واحدهای مرتبط با معاونت خدمات شهری شهرداری ورامین برگزار شد . جلسه هماهنگی سازمان‌ها و واحدهای مرتبط با معاونت خدمات شهری شهرداری ورامین برگزار شد . – شهرداری ورامین
جلسه هماهنگی سازمان‌ها و واحدهای مرتبط با معاونت خدمات شهری شهرداری ورامین برگزار شد .
۲۷ اسفند ۱۳۹۴
نسخه چاپی
جلسه هماهنگی سازمان‌ها و واحدهای مرتبط با معاونت خدمات شهری شهرداری ورامین برگزار شد .

برپایه این گزارش در این جلسه سیدابوالفضل قاسمی معاون خدمات شهر شهرداری از زحمات محمد مهمان نواز معاون سابق این واحد تقدیر و تشکر کرد و سپس حاضرین گزارش های خود را در رابطه با خدمات شهری ارائه نمودند .
در این جلسه سیدابوالفضل قاسمی ضمن تشکر از ارائه گزارش ها و عملکرد واحدها با توجه به ایام پایانی سال بر مواردی نظیر” تنظیف معابر ، جمع آوری نخاله های ساختمانی ، مدیریت و ساماندهی دست فروشان ، لایروبی جوی ها و شستشوی جویها با تانکرهای آب ، گلکاری و ترمیم فضای سبز شهری ” تاکید نمود .
مدیرعامل سازمان آرامستانها در این جلسه گفت : با توجه به اینکه شهروندان در پنج شنبه آخرسال بر مزار درگذشتگان خود مراجعه می نمایند ، قصد داریم نسبت به تنظیف آرامستان ها اقدام ویژه نموده و همچنین درخصوص تسهیل در تردد خانواده ها با فرماندهی راهور هماهنگی به عمل خواهد آمد .
مدیرعامل سازمان پسماند نیز در این جلسه درخصوص چگونگی و نحوه اخذ عوارض پسماند و همچنین جمع آوری نخاله ها توضیحاتی را ارائه نمود .
در پایان جلسه ، به جهت ضرورت تکریم شهروندان عزیز مقرر شد تا پایان اسفندماه سال جاری ، کلیه نیروهای حوزه خدمات شهری به صورت آماده باش درآمده و مرخصی ها لغو گردد .
شایان ذکر است که دراین جلسه لیست کشیک نیروهای مربوطه ایام نوروز تنظیم و به کلیه مدیران ابلاغ شد .

0 1 4 5