شهرداری ورامین » حضور مهندس علی حیدریان شهردار ورامین در مراسم تشییع پیکر مطهر شهید والامقام مدافع حرم عباس امیری حضور مهندس علی حیدریان شهردار ورامین در مراسم تشییع پیکر مطهر شهید والامقام مدافع حرم عباس امیری – شهرداری ورامین
حضور مهندس علی حیدریان شهردار ورامین در مراسم تشییع پیکر مطهر شهید والامقام مدافع حرم عباس امیری
۰۲ خرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
حضور مهندس علی حیدریان شهردار ورامین در مراسم تشییع پیکر مطهر شهید والامقام مدافع حرم عباس امیری

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین ، آیین تشییع پیکر شهید عباس امیری از شهدای مدافع حرم حضرت زینب(س)، ظهر جمعه با حضور جمعی از مسئولان، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و اقشار مختلف مردم مومن و انقلابی ورامین برگزار شد.

در این مراسم، پیکر شهید امیری از مسجد جامع شهرستان ورامین تا مصلای نماز جمعه این شهرستان بر روی دوش مردم دیار ۱۵ خرداد تشییع شد و نمازگزاران جمعه ورامینی به استقبال این شهید مدافع حرم رفتند.

مردم شهرستان ورامین در این مراسم معنوی با تجلیل از رشادت ها و شجاعت های رزمندگان اسلام در دفاع از حریم اهل بیت عصمت و طهارت، بر ادامه یافتن راه شهیدان مدافع حرم تأکید کردند.

همچنین شرکت کنندگان در این مراسم با سر دادن شعارهایی نظیر لبیک یا حسین(ع) و یا ابا عبدالله(ع) اعلام کردند که آمادگی دارند تا از حریم اهل بیت دفاع کنند.

گفتنی است شهرستان ورامین تاکنون ۲۳ شهید مدافع حرم را تقدیم اسلام کرده و شهید عباس امیری ۱۵ ساله، بیست و سومین شهید این منطقه محسوب می شود.

1

Hisilicon K3

Hisilicon K3

3.5 3 4