طرح بهداشت محله ای در تمام نواحی چهارگانه شهرداری ورامین انجام می شود
اجرای عملیات لگه گیری آسفالت معابر عمومی شهر توسط شهرداری ورامین شتاب بیشتری به خود گرفت
به همت شهرداری ورامین بلوار شهدای ده دی کاملا روشن گردید
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت عروج ملکوتی سرهنگ محمد کاشانی از جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس
عیادت عضو شورای اسلامی شهر ورامین و مدیران شهرداری از پاکبان خدمتگزار
حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان از خانه های فرهنگ شهرداری ورامین
حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان از خانه های فرهنگ شهرداری ورامین
۲۱ اسفند ۱۳۹۶
نسخه چاپی
حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان از خانه های فرهنگ شهرداری ورامین
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین: به نقش برجسته خانه های فرهنگ در ارتقاء فرهنگ محلات شهری ایمان داریم و از هیچ کوششی در این راستا دریغ نخواهیم کرد .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین: به نقش برجسته خانه های فرهنگ در ارتقاء فرهنگ محلات شهری ایمان داریم و از هیچ کوششی در این راستا دریغ نخواهیم کرد .

در این جلسه که حجت الاسلام والمسلمین طزری امام جمعه منطقه خیرآباد ، علی خانی رئیس شورای اسلامی شهرستان ، علی عباسی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری و علیرضا خانی مسئول سابق خانه فرهنگ خیرآباد حضور داشتند ، طاهر طاهری طی سخنانی گفت : دغدغه های فرهنگی بسیار زیاد است و بخصوص مناطق آسیب پذیر شهری که از جمله مناطق پرجمعیت نیز می باشند ، نیازمند کار بیشتری هستند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین در جلسه رسمی هیات امناء خانه فرهنگ خیرآباد گفت : خانه های فرهنگ ، فرصت های طلایی برای محلات آسیب پذیر است .

طاهری خاطرنشان کرد : از طریق استاندار محترم تهران ، پیگیر راه اندازی خانه های فرهنگ در مناطقی همچون خیرآباد ، باغخواص ، عبدل آباد و جوادآباد هستیم .
وی افزود : دغدغه های امام جمعه ، رئیس شورای اسلامی شهرستان و معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری و مسئول سابق خانه فرهنگ خیرآباد به حق است و تلاش خواهیم کرد با حمایت مسئولین پرتلاش ، رونق فرهنگی را به این محلات برگردانیم