معارفه علیرضا مومنی سیزدهمین شهردار ورامین و جوان ترین شهردار استان تهران برگزار شد
طرح بهداشت محله ای در محلات امامزاده یحیی (ع) و کهنه گل اجرا شد
برگزاری مراسم گرامیداشت ۹ دی با حضور مسئولین کشوری و لشگری و مدیران شهری
احداث کانال ، پل بتنی و جدول گذاری جهت جلوگیری از آب گرفتگی و هدایت آب های سطحی و اصلاح هندسی ترافیک شهری توسط شهرداری ورامین
طرح ساماندهی صنوف و مشاغل مزاحم شهری با هماهنگی دستگاه های مرتبط برگزار می شود
حمل پرچم۱۰۰متری ایران درورامین/برپایی نمایشگاه دستاوردهای شهرداری
حمل پرچم۱۰۰متری ایران درورامین/برپایی نمایشگاه دستاوردهای شهرداری
۱۰ بهمن ۱۳۹۴
نسخه چاپی
حمل پرچم۱۰۰متری ایران درورامین/برپایی نمایشگاه دستاوردهای شهرداری
شهردار ورامین با اشاره به برنامه های شهرداری ورامین در دهه مبارک فجر گفت: پرچم ۱۰۰ متری جمهوری اسلامی در ورامین توسط شهرداری تهیه شده و در ایام دهه فجر توسط مردم حمل می شود.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، علی حیدریان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: بزرگداشت دهه مبارک فجر از جمله وظایف همه دستگاه و نهادهای فعال در نظام جمهوری اسلامی است.

شهردار ورامین افزود: برگزاری باشکوه برنامه های دهه مبارک فجر می تواند پیام روشنی را به دشمنان انقلاب اسلامی بدهد که ملت ومسئولان نظام اسلامی، هیچگاه از اصول و ارزش های انقلاب فاصله نمی گیرند.

وی ادامه داد: شهرداری ورامین طی سال های اخیر همکاری خوبی را با ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی این شهرستان داشته و نقش مهمی را در بزرگداشت ایام الله دهه مبارک فجر ایفا کرده است.

حیدریان اضافه کرد: شهرداری ورامین فعالیت خود را مرتبط با ایام الله دهه مبارک فجر از روزهای گذشته آغاز کرده و طی روزهای آینده، به اوج خود می رسد.

وی بیان داشت: به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر، پرچم ۱۰۰ متری جمهوری اسلامی در ورامین توسط شهرداری تهیه شده و در ایام دهه فجر توسط مردم حمل می شود.

شهرداری ورامین تأکید کرد: همچنین به منظور آشنایی هر چه بیشتر مردم ورامین با دستاوردهای شهرداری طی یک سال اخیر، نمایشگاه دستاوردهای شهرداری از ۱۲ بهمن تا ۲۲ بهمن در میدان امام حسین(ع) این شهرستان برپا می شود.

وی بیان داشت: همه واحدهای شهرداری ورامین ملزم به همکاری با ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی برای برگزاری باشکوه برنامه های جشن پیروزی انقلاب اسلامی هستند.