محمد صمدی سرپرستی حوزه مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات ساختمانی شهری شهرداری ورامین را به عهده گرفت
خسرو زواره سکاندار معاونت اداری و مالی شهرداری ورامین شد
پیام شهردار ورامین به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر
حضور گسترده کارکنان شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین در راهپیمایی روز جهانی قدس
برگزاری نشست هم اندیشی ستاد بحران شهرداری ورامین با مدیران ارشد خدمات شهری
خانلرخانی: به دنبال رکورد در لیگ برتر تکواندو نیستیم
خانلرخانی: به دنبال رکورد در لیگ برتر تکواندو نیستیم
۰۹ آذر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
خانلرخانی: به دنبال رکورد در لیگ برتر تکواندو نیستیم
سرمربی تیم تکواندو شهرداری ورامین گفت: برای کسب عنوان قهرمانی لیگ تلاش می‌کنیم اما به دنبال رکورد نیستیم.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، پیام خانلرخانی درباره لیگ برتر تکواندو گفت: امسال مسابقات زیبا و جذابی در لیگ برتر شاهد هستیم که بازیکنان جوان و خوبی در آن حضور دارند. با جوانگرایی که تیم های لیگ برتری کرده اند رقابت نزدیکی بین تیم ها وجود دارد. رقابت اصلی بین چند تیم در لیگ برتر وجود دارد و فکر می‌کنم رقابت سختی در دور برگشت باشد که سکوهای اول تا سوم را مشخص می کند.
وی در خصوص تیم تکواندو دانشگاه آزاد قهرمان نیم فصل لیگ برتر افزود: دانشگاه آزاد کادر فنی و بازیکنان بسیار خوب و با تجربه ای دارد. سرمایه گذاری چند ساله این تیم روی بازیکنان جوان نتیجه داده است و این تیم امسال از وجود سه بازیکن قهرمان آسیا در ترکیبش استفاده می کند.
سرمربی تیم تکواندو شهرداری ورامین گفت: متاسفانه در دور رفت نتیجه را به تیم دانشگاه واگذار کردیم و امیدوارم بتوانیم در نیم‌فصل دوم جبران کنیم. به نظرم نتیجه مسابقه در دور برگشت قهرمان لیگ برتر امسال را مشخص می کند. در واقع هر تیمی که حقش باشد قهرمان می شود.
خانلرخانی ادامه داد: با اینکه تیم دانشگاه آزاد روی کاغذ شانس زیادی برای قهرمانی دارد اما شهرداری هم تیم دست و پا بسته ای نیست. این تیم از لحاظ بازیکنان مدالی شرایط بهتری نسبت به شهرداری دارد با این حال تکواندوکاران ما تلاش می‌کنند هر هفته وضعیت بهتری پیدا کنند.
وی افزود: سه دوره قهرمان لیگ برتر شده ایم و همه تلاش تیم کسب مقام قهرمانی در لیگ برتر امسال است اما به دنبال رکورد ثبت چهارمین عنوان قهرمانی نیستیم. سال قبل با یک امتیاز اختلاف با تیم دانشگاه قهرمان شدیم و امسال هم شرایط خوبی داریم اما تکلیف قهرمانی روز آخر لیگ مشخص خواهد شد.
سرمربی تیم تکواندو شهرداری ورامین درباره مهدی خدابخشی تکواندوکار المپیکی این تیم گفت: خدابخشی هر هفته شرایط روانی و فنی خوبی پیدا می‌کند. او در هفته پایانی دور رفت لیگ برتر به میدان رفت و مسابقات پرقدرتی به نمایش گذاشت. امیدوارم با کمک همه این بازیکن به شرایط آرمانی گذشته برسد و بتواند قهرمانی های خود را تکرار کند و برای رقابت‌های جهانی کره آماده شود.
خانلرخانی افزود: با تغییر وزنی که مهدی خدابخشی داشت نمی‌توانست در مسابقات جایزه بزرگ باکو شرکت کند و ترجیح داد با بهتر شدن شرایط روحی و جسمانی به اردوهای تیم ملی بازگردد.