شهرداری ورامین » خدمات مجموعه شهرداری در حوزه‌های خدمات شهری و عمرانی برای مردم عزیز ملموس بوده است+تصاویر خدمات مجموعه شهرداری در حوزه‌های خدمات شهری و عمرانی برای مردم عزیز ملموس بوده است+تصاویر – شهرداری ورامین
خدمات مجموعه شهرداری در حوزه‌های خدمات شهری و عمرانی برای مردم عزیز ملموس بوده است+تصاویر
۲۸ مرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
خدمات مجموعه شهرداری در حوزه‌های خدمات شهری و عمرانی برای مردم عزیز ملموس بوده است+تصاویر

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، وی خطاب به شهروندان عزیز منطقه کارخانه قند ورامین تاکید کرد:  شهدای عزیزی از جمله مهدی ثامنی‌راد در شهر ورامین زندگی کرده‌اند و همین مسئولیت ما را در بررسی و برطرف کردن سریع کاستی‌ها و ضعف‌ها دوچندان کرده است.

مهندس حیدریان ادامه داد: خوشحال و خرسندیم که با اجرای پروژه‌هایی نظیر آسفالت خیابان شهید چمران و کوچه‌های اطراف آن، یکطرفه کردن خیابان شهید چمران و کاهش بار ترافیکی خیابان، نصب چراغ‌های روشنایی معابر، احداث پارک شهید شقاقی‌وند که با همکاری شایسته مالکان زمین مورد نیاز همراه بود و همچنین بازگشایی معابر منطقه، توانسته‌ایم رضایت شهروندان گرامی را جلب کنیم.

وی بیان داشت: به دلیل نیاز مبرم و محرومیت‌های آن منطقه به خدمات فرهنگی و اجتماعی، پروژه‌هایی نظیر احداث فرهنگسرا و  همچنین استخر محله کاظم‌آباد را در دستور کار خود قرار داده‌ایم.

شهردار ورامین در پایان ابراز امیدواری کرد تا با همکاری شورای اسلامی شهر و مجموعه شهرداری، پروژه‌های مصوب در زمان کوتاهی اجرا و رضایت بیشتر شهروندان در تمام نقاط شهر را شاهد باشیم.

شایان ذکر است در این مراسم تعدادی از اهالی و کسبه منطقه کارخانه قند ورامین از مهندس حیدریان شهردار به جهت ارائه خدمات شهری در آن منطقه تقدیر و تشکر کردند .

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12