شهرداری ورامین » خدمت به مردم شهرستان ورامین افتخار می باشد. خدمت به مردم شهرستان ورامین افتخار می باشد. – شهرداری ورامین
خدمت به مردم شهرستان ورامین افتخار می باشد.
۰۲ آبان ۱۳۹۷
نسخه چاپی
خدمت به مردم شهرستان ورامین افتخار می باشد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس حسین دهقان در حاشیه بازدید از موکب جواد الائمه (ع)شهرستان ورامین گفت: مردم ورامین بعنوان طلایه داران  مبدا انقلاب اسلامی در همه صحنه های حساس نظام وانقلاب پیش قدم بوده اند  و ثابت نموده اند که پای ولایت ایستاده اند وبصیرت افزایی مردم  این دیار از دوران انقلاب ، دفاع مقدس  تا دوران مبارزه  با فتنه گران نشان از تایید و اهمیت این موضوع دارد  که زبانزد خاص وعام در کشور می باشد.

وی افزود: خدمت به این مردم ولایت مدار ،قدر شناس وکم توقع دیار ۱۵ خرداد که صدای آرمانهای انقلاب هستند افتخار مجموعه مدیریت شهری وخادمان مردم در شهرداری می باشد که توفیق  و نعمت الهی را به همراه دارد  و تکریم وخدمت ویژه شهروندان وظیفه اصلی  ما می باشد.

دهقان تصریح نمود:شهروندان وجوانان این دیار باید به ورامینی بودن خود ببالند  و بر انسجام  وتداوم اینگونه اقدامات مذهبی معنوی همچون موکب حضرت جواد الائمه (ع) و بر پایی موکب ،ایستگاه صلواتی و پذیرایی و خدمت   به زائران و عزاداران و ارادتمندان به ساحت مقدس وملکوتی امام رضا ( ع) بعنوان  ولی نعمتان باید کوشید.

وی در پایان افزود: خدمت به زائران و عزاداران رضوی افتخار این منطقه بوده و باید فضای  همدلی و مشارکت این حرکات جبهه فرهنگی  در مبارزه با تهاجم فرهنگی  دشمن  در شهرستان ورامین با این پیشینه  و قدمت تاریخی  ، اسلامی  وارادت به  نظام و ولایت بیش از پیش تقویت شود.

گفتنی است در این بازدید شهردار ورامین در جمع مدیران شهری  و خادمین موکب جواد الائمه (ع) بر فرهنگ سازی و مشارکت  شهروندان و متولیان فرهنگی  در جهت حمایت مادی ومعنوی  موثر از این حرکات  فرهنگی و ماندگار و استفاده از همه ظرفیتها و پتانسیل ها در راستای تحقق این اهداف خیر خواهانه و خداپسندانه تاکید نمودند.