شهرداری ورامین » دسترسی اهالی «امرآباد» ورامین به کمربندی جنوبی فراهم شد دسترسی اهالی «امرآباد» ورامین به کمربندی جنوبی فراهم شد – شهرداری ورامین
دسترسی اهالی «امرآباد» ورامین به کمربندی جنوبی فراهم شد
۳۰ خرداد ۱۳۹۷
نسخه چاپی
دسترسی اهالی «امرآباد» ورامین به کمربندی جنوبی فراهم شد

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین ، حسین دهقان بعد از ظهر سه شنبه در مراسم بازگشایی خیابان «شهید شیرودی» به میدان «ارشاد امر آباد» ورامین بیان کرد: پروژه بازگشایی خیابان شهید شیرودی ، از سمت میدان ارشاد به سمت قشلاق و کمربندی امرآباد چند روزی است، که تکمیل و اجرا شده و تحقق این پروژه بر حسب تقاضای چندین ساله اهالی متدین این منطقه بوده است.

وی افزود: طرح مذکور در نشست محله ای با حضور مدیران شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین در مسجد ارشاد امرآباد مطرح و در دستور کار قرار گرفت.

شهردار ورامین اظهار داشت: در جهت اجرای این پروژه برخی ادارت به ویژه آموزش و پرورش ورامین همکاری خوبی با شهرداری داشتند، که سبب تسریع در کار شد و این اقدامات جای تقدیر دارد.

وی اضافه کرد: پروژه مذکور به متراژ بیش از ۷۵ هزار متر مربع است که در بحث کاهش و روان سازی ترافیک و دسترسی آسان منطقه امرآباد به کمربندی جنوبی نقش مهمی دارد.

شهردار ورامین گفت: اجرای زیبا سازی و المان شهری و پیاده روسازی اطراف میدان ارشاد به سمت قشلاق در دستور کارهای آتی قرار دارد.

بر اساس این گزارش، خیابان «شهید شیرودی» به میدان «ارشاد امر آباد» از وعده ای شهردار ورامین تا عید سعید فطر بود.