پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
دوچرخه سوار بابلسری با پیام هوای پاک و شهدای مدافع حرم با شهردار ورامین دیدار کرد
دوچرخه سوار بابلسری با پیام هوای پاک و شهدای مدافع حرم  با شهردار ورامین دیدار کرد
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
نسخه چاپی
دوچرخه سوار بابلسری با پیام هوای پاک و شهدای مدافع حرم با شهردار ورامین دیدار کرد
محمد آقا میر بابایی رکاب زن بابلسری در ادامه حرکت خودجوش خود پس از ورود به شهر ورامین به دیدار مجموعه معاونت فرهنگی و ورزشی ومهندس حسین دهقان شهردار ورامین رفت.

به گزارش روابط عمومی اداره  روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین ؛ آقا میر بابائی که از سال ۹۵ با هدف گرامیداشت یاد و نام شهدای مدافع حرم حدود۵۶ کیلومتر را طی کرده با شهردار ورامین دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار مهندس حسین دهقان شهردار ورامین در مورد جوانان مومن انقلابی و رزمندگان بابلسر که در جنگ تحمیلی  شجاعت و دلیری را خوب نشان دادند ، توضیحاتی را در خصوص کار ارزشمند جوان بابلسری ارائه دادند و افزودند؛ امروز هم شما با این حرکت خودجوش نام ایران را در جهان بالا برده اید و همه ما وظیفه داریم که از امثال شما جوانان حمایت کنیم

در ادامه نیز دوچرخه سوار بابلسری با ادای احترام به مقام شامخ شهدای مدافع حرم و شهدای جنگ تحمیلی، سرافرازی، عزت و سربلندی ملت ایران را حاصل عنایات پروردگار و خون پاک شهدا دانست.

شایان ذکر است  این ورزشکار در ادامه مسیر رکاب زنی و ایرانگردی یک شب را در ورامین استراحت (مهمان) وفردا صبح به سمت استان سمنان حرکت میکند.