آگهي مناقصه عمومي
آگهي تجدید مناقصه عمومي
آگهي تجدید مناقصه عمومي
نشست هماهنگی ستاد مدیریت بحران شهرداری ورامین جهت آمادگی احتمالی مقابله با بحران
عملکرد اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در ماه مبارک رمضان
دیدار شهردارورامین باامام جمعه ورامین
دیدار شهردارورامین باامام جمعه ورامین
۱۳ آبان ۱۳۹۶
نسخه چاپی
دیدار شهردارورامین باامام جمعه ورامین
حسین دهقان شهردار ورامین در اولین روزهای کاری خود به دیدار امام جمعه ورامین آیت الله محمودی گلپایگانی رفت

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین حسین دهقان شهردار ورامین در اولین روزهای کاری خود به دیدار امام جمعه ورامین آیت الله محمودی گلپایگانی رفت

در این دیدار امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان با شهردار این شهر، گفت: باید بدانیم که همواره در برابر چشمان پروردگار قرار داریم، در هر اقدامی خدا را در نظر بگیریم.
به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی بعد از ظهر سه شنبه در دیدار با حسین دهقان، شهردار ورامین، طی سخنانی اظهار داشت: شخصی امام جواد(ع) رسید و از ایشان خواست، که او را نصیحت کند، امام دو نکته را یادآور شدند، که باید در نظر همه مسئولان و مدیران و مردم کشور قرار بگیرد.

وی اضافه کرد: اول آن که صبر را تکیه گاه خویش قرار دهید، باید بدانیم که صبر نقش مهمی در ثبات ایمان انسان دارد و اگر صبر نباشد، سیر و سلوک و خودشکوفایی انسان دشوار خواهد بود، انسان با مجهز شدن به صبر می تواند مسیر شناخت حق را به خوبی طی کند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین نکته دوم در نصیحت امام جواد(ع) را مورد اشاره قرار داد و گفت: باید بدانیم که همواره در برابر چشمان پروردگار قرار داریم، در هر اقدامی خدا را در نظر بگیریم، به مردم خدمت کنیم تا سربلند بوده و در مسئولیت های پیش رو موفق باشیم.

شهردار ورامین نیز در ابتدای این دیدار، طی سخنانی حضور در نماز جمعه ورامین از سن ۱۶ سالگی را از افتخارات خود دانست و افزود: من اصالتا ورامینی هستم و قلبم برای خدمت به شهر و همشهریان می تپد.

حسین دهقان خواستار راهنمایی های امام جمعه ورامین در طول دوران مسئولیت خود شد.