شهرداری ورامین » دیدار شهردار، رییس شورای اسلامی شهر و مدیران شهرداری ورامین با آیت الله محمودی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در ورامین دیدار شهردار، رییس شورای اسلامی شهر و مدیران شهرداری ورامین با آیت الله محمودی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در ورامین – شهرداری ورامین
دیدار شهردار، رییس شورای اسلامی شهر و مدیران شهرداری ورامین با آیت الله محمودی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در ورامین
۰۷ فروردین ۱۴۰۲
نسخه چاپی
دیدار شهردار، رییس شورای اسلامی شهر و مدیران شهرداری ورامین با آیت الله محمودی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در ورامین

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، علیرضا مومنی شهردار ورامین به اتفاق محمد وصال پور رئیس شورای شهر و امیر بیلچی عضو اسلامی شهر ورامین و جمعی از معاونین و مدیران شهرداری ورامین با حضرت آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه معزز شهرستان ورامین به مناسبت سال نو و ماه مبارک رمضان دیدار و گفتگو کردند. 

در این دیدار در ابتدا حضرت آیت الله محمودی امام جمعه شهرستان ورامین اظهار داشتند: خدمت به مردم شهر ورامین یک عبادت است و مردم ورامین شایسته بهترین خدمات هستند‌. هدف مدیران باید رضایتمندی و خدمت به مردم باشد و باید مدیران شهری همواره خودشان را در محضر خدا ببینند.

در ادامه این نشست علیرضا مومنی شهردار ورامین طی گزارشی از اقدامات و خدمات صورت گرفته به مردم ارائه نمود و بیان داشت : ۳۰۰ میلیارد تومانی پروژه عمرانی در سال ۱۴۰۱ در شهر ورامین اجرایی شده است . ۶۰ میلیارد تومان آسفالت ریزی در سال ۱۴۰۱ در ورامین انجام شده است .

شهردار ورامین افزود: ۲۰ دستگاه اتوبوس و ۲۵ دستگاه ون برای سال جدید خریداری شده و وارد ناوگان حمل و نقل عمومی می شود و بودجه شهرداری ورامین از سال ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۲ چهار برابر شده است که امسال سال بسیار خوبی در حوزه عمرانی شهرستان خواهد بود.

در این دیدار محمد وصالپور رییس شورای اسلامی شهر ورامین گفت: تلاش مجموعه شهرداری و شورای اسلامی ورامین آن است که بدون حاشیه کار خود را انجام دهد و به سمت انجام کارهایی بروند که ۳۰ سال بر روی زمین مانده است.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام دکتر سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین بیان داشت: مجموعه شهرداری باید زمینه حضور سرمایه گذاران را در شهر فراهم آورد و ایجاد مانع و پیچ و خم اداری برای سرمایه گذاران در سال رشد تولید به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست. ورامین، زمینه جذب سرمایه گذار خارجی را دارد و مدیران شهری باید در این زمینه برنامه ریزی داشته باشد. کارگروه ویژه رشد تولیددر شورای شهر ورامین تشکیل شود و به سایر دستگاه ها ایده بدهند.

در پایان این دیدار حضرت آیت الله سید مرتضی محمودی نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه معزز شهرستان ورامین ضمن تشکر و قدردانی از زحمات شهردار ، رئیس و اعضای شورای شهر و معاونین و مدیران و پرسنل شهرداری ورامین در خدمات رسانی به شهروندان توفیق خدمت گذاری ، موفقیت و سربلندی و پاداش اخروی از درگاه خداوند متعال مسالت نمودند.