شهرداری ورامین » دیدار شهردار ورامین با مدیر کل فرهنگی وزارت ورزش و جوانان دیدار شهردار ورامین با مدیر کل فرهنگی وزارت ورزش و جوانان – شهرداری ورامین
دیدار شهردار ورامین با مدیر کل فرهنگی وزارت ورزش و جوانان
۲۷ فروردین ۱۳۹۴
نسخه چاپی
دیدار شهردار ورامین با مدیر کل فرهنگی وزارت ورزش و جوانان

مسعود امینی شامگاه چهارشنبه   به مناسبت هفته زن در ورامین حضور یافت تا در مراسم مادران آسمانی شرکت کند.

امینی  با حضور در جشنواره مادران آسمانی که ویژه هفته زن و توسط واحد بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین شکل گرفته بود حضور یافت.

 مدیرکل امور فرهنگی وزارت ورزش در این جشنواره به سخنرانی پرداخت و ضمن تبریک هفته زن بیان کرد: بانوان در تمام جوامع از جایگاه بالایی برخوردار می باشند زیرا جامعه سالم نیازمند مادران سالم است و باید تلاش شود مادران ما همگی چه از نظر فرهنگی و چه از نظر تندرستی در جایگاه خوبی قرار داشته باشند.

مدیرکل امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان جمهوری اسلامی در همین راستا گفت: با توجه به پژوهش های صورت گرفته ورزش برای بانوان مفید می باشد و تندرستی در مادران باعث کنترل بهترشان در خانواده می شود و امیدوارم که روزی برسد تمام مادران ما به ورزش رو بیاورند تا بتوانیم جامعه ای سالم چه از نظر فرهنگی و چه از نظر سلامت فیزیکی را دارا باشیم .

وی بعد از اتمام مراسم جشنواره مادران آسمانی به بازدید از اماکن تاریخی ورامین نظیر مسجد جامع، برج علاالدوله، امام زاده یوسف رضا و قلعه ایرج پرداخت و بیان کرد: این آثار تاریخی که موفق به دیدنشان امروز شدم نشان از جایگاه بالای تاریخی این منطقه در سالیان دور دارد و واقعا مردمان این منطقه باید قدر این آثار بدانند و در حفظ شان تمام تلاش خود را انجام دهند.

در پایان مدیرکل امور فرهنگی وزارت ورزش با حضور  محمد وصالپور، جعفر اردستانی و محمد شیرکوند از اعضای شورای شهر به همراه مجید بذرافشان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین همچنین علی حیدریان شهردار ورامین به گفتگو و تبادل نظر در مورد مسائل فرهنگی منطقه پرداختند.