سه شنبه های پاسخگویی در اولین ملاقات عمومی با علیرضا مومنی شهردار ورامین
شهردار ورامین به همراه عضو جدید شورای اسلامی شهر با امام جمعه ورامین دیدار و گفتگو کردند
بازدید محله ای شهردار ورامین و اعضای شورای شهر ورامین از محله خیابان دانشگاه و حضور در مسجد المهدی
دیدار شهردار ورامین با خانواده شهدای دلیری و اسماعیلی
معارفه علیرضا مومنی سیزدهمین شهردار ورامین و جوان ترین شهردار استان تهران برگزار شد
دیدار شهردار ورامین با معلمان بازنشسته ورامین
دیدار شهردار ورامین با معلمان بازنشسته ورامین
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵
نسخه چاپی
دیدار شهردار ورامین با معلمان بازنشسته ورامین
مهندس علی حیدریان شهردار ورامین همزمان با ایام بزرگداشت مقام معلم، با معلمان بازنشسته این شهرستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، علی حیدریان شهردار ورامین همزمان با ایام بزرگداشت مقام معلم در اقدامی فرهنگی به‌همراه علی تات مدیر ناحیه ۲ شهرداری ورامین، علیرضا فرجی معاون اداره ورزش و جوانان ورامین و جمعی از اصحاب رسانه با حضور در منزل یک زوج معلم بازنشسته با آن‌ها دیدار و گفت‌وگو کرد.

شهردار ورامین طی سخنانی در این دیدار ضمن گرامیداشت هفته معلم اظهار داشت: شهرداری و شورای شهر ورامین با تمام امکانات خود همواره یاری‌رسان آموزش و پرورش است و کمک به اجرای برنامه‌های فرهنگی و آموزشی در سطح شهرستان از دغدغه‌های مدیریت شهری ورامین است.

وی تاکید کرد: در تمام ادیان الهی معلمی یکی از شریف‌ترین و برترین مشاغل محسوب شده است و این امر نشان از اهمیت آموختن علم و نشان دادن راه سعادت به مردم است.

حیدریان بیان داشت: کار معلم در تربیت نسل جوان ستودنی است و باید به خاطر سال‌ها تلاش، صبر، تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم و تربیت تمام مدیران و دانشمندان این کشور از معلمان به‌ویژه بازنشستگان فرهنگی تشکر و قدردانی کرد.

وی افزود: نیروی انسانی متخصص  متعهد و کارآمد بزرگ‌ترین سرمایه یک کشور محسوب می‌شود و این معلم هست که با  تلاش و آموختن علم و پایبندی به نظام اسلامی دانش‌آموزانی تربیت می‌کنند که هم دانشمند هسته‌ای و هم شهید مدافع حرم را تحویل جامعه می‌دهند.

به گزارش فارس، شهردار ورامین در پایان این دیدار با اهدای گل و هدیه به زوج معلم بازنشسته محمود صفری و طاهره محجوب از مقام این معلمان عزیز تجلیل به‌عمل آورد.