شهرداری ورامین » دیدار شهردار ورامین با معلمان بازنشسته ورامین دیدار شهردار ورامین با معلمان بازنشسته ورامین – شهرداری ورامین
دیدار شهردار ورامین با معلمان بازنشسته ورامین
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵
نسخه چاپی
دیدار شهردار ورامین با معلمان بازنشسته ورامین

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، علی حیدریان شهردار ورامین همزمان با ایام بزرگداشت مقام معلم در اقدامی فرهنگی به‌همراه علی تات مدیر ناحیه ۲ شهرداری ورامین، علیرضا فرجی معاون اداره ورزش و جوانان ورامین و جمعی از اصحاب رسانه با حضور در منزل یک زوج معلم بازنشسته با آن‌ها دیدار و گفت‌وگو کرد.

شهردار ورامین طی سخنانی در این دیدار ضمن گرامیداشت هفته معلم اظهار داشت: شهرداری و شورای شهر ورامین با تمام امکانات خود همواره یاری‌رسان آموزش و پرورش است و کمک به اجرای برنامه‌های فرهنگی و آموزشی در سطح شهرستان از دغدغه‌های مدیریت شهری ورامین است.

وی تاکید کرد: در تمام ادیان الهی معلمی یکی از شریف‌ترین و برترین مشاغل محسوب شده است و این امر نشان از اهمیت آموختن علم و نشان دادن راه سعادت به مردم است.

حیدریان بیان داشت: کار معلم در تربیت نسل جوان ستودنی است و باید به خاطر سال‌ها تلاش، صبر، تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم و تربیت تمام مدیران و دانشمندان این کشور از معلمان به‌ویژه بازنشستگان فرهنگی تشکر و قدردانی کرد.

وی افزود: نیروی انسانی متخصص  متعهد و کارآمد بزرگ‌ترین سرمایه یک کشور محسوب می‌شود و این معلم هست که با  تلاش و آموختن علم و پایبندی به نظام اسلامی دانش‌آموزانی تربیت می‌کنند که هم دانشمند هسته‌ای و هم شهید مدافع حرم را تحویل جامعه می‌دهند.

به گزارش فارس، شهردار ورامین در پایان این دیدار با اهدای گل و هدیه به زوج معلم بازنشسته محمود صفری و طاهره محجوب از مقام این معلمان عزیز تجلیل به‌عمل آورد.