۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار روز » همایش و مراسم ها » وسط
  • شناسه : 14864
  • ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۹:۰۶
  • 23 بازدید
  • ارسال توسط :
دیدار صمیمانه حسین دهقان شهردار ورامین با ریاست جدید دادگستری

دیدار صمیمانه حسین دهقان شهردار ورامین با ریاست جدید دادگستری

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، حسین دهقان شهردار ورامین به اتفاق محمد حسن فرجی رییس شورای اسلامی شهر ورامین و دیگر اعضای شورا و سایر مدیران شهری با علی اکبر میرزا خانی ریییس دادگستری شهرستان ورامین دیدار کردند. در ابتدای این نشست حسین دهقان شهردار ورامین گفت : روابط شهرداری و دادگستری […]

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، حسین دهقان شهردار ورامین به اتفاق محمد حسن فرجی رییس شورای اسلامی شهر ورامین و دیگر اعضای شورا و سایر مدیران شهری با علی اکبر میرزا خانی ریییس دادگستری شهرستان ورامین دیدار کردند.

در ابتدای این نشست حسین دهقان شهردار ورامین گفت : روابط شهرداری و دادگستری در تعامل و در راستای خدمت گذاری به مردم است . مجموعه مدیریت شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، فقط به خدمت صادقانه و جهادی به مردم می اندیشند.

در ادامه جلسه علی اکبر میرزا خانی ریاست دادگستری شهرستان ورامین ضمن تشکر از زحمات شهردار ، اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهرداری ورامین گفت : تعاملات شهرداری و دادگستری در چارچوب قانون است . امیدواریم بتوانیم به مردم خدمت رسانی کنیم . وظیفه همه ما در خدمت گذاری به مردم سنگین است. همه ما مسئولین وظیفه داریم با کمک یکدیگر و مردم در توسعه و آبادانی شهرمان بکوشیم.

در ادامه این دیدار محمد حسن فرجی رییس شورای اسلامی شهر ورامین گفت : روال کار شهرداری و شورای اسلامی شهر درچارچوب قانون است و می کوشیم مشکلات مردم و شهر را حل نماییم.

در ادامه این نشست حسن حبیبی به بیان مشکلات شهری پرداخت و نقش دستگاه قضایی را مهم و برجسته ارزیابی کرد. همچنین در این دیدار زهرا هداوند میرزایی عضو شورای اسلامی هشر ورامین اظهار داشت : رابطه مردم و اعضای شورای اسلامی شهر صمیمی و دو طرفه است و مشکلات خویش را مطرح می کنند . همگی مسئولین شهر  ورامین دغدغه خدمت به مردم دارند.

در پایان هر یک از حاضرین به بیان مشکلات و برنامه های جاری حوزه خویش پرداختند.

 

  

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*