بازدید میدانی علیرضا مومنی شهردار ورامین به اتفاق مدیران ارشد شهرستان ورامین از محلات کم برخوردار
تجلیل از بانوان پرسنل شهرداری ورامین در سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن
سه شنبه های پاسخگویی در اولین ملاقات عمومی با علیرضا مومنی شهردار ورامین
شهردار ورامین به همراه عضو جدید شورای اسلامی شهر با امام جمعه ورامین دیدار و گفتگو کردند
بازدید محله ای شهردار ورامین و اعضای شورای شهر ورامین از محله خیابان دانشگاه و حضور در مسجد المهدی
گزارش دیدار مسئولین شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین با خانواده شهید مدافع حرم پاسدار سرافراز مهدی ثامنی راد+تصاویر
گزارش دیدار مسئولین شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین با خانواده شهید مدافع حرم پاسدار سرافراز مهدی ثامنی راد+تصاویر
۱۳ اسفند ۱۳۹۴
نسخه چاپی
گزارش دیدار مسئولین شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین با خانواده شهید مدافع حرم پاسدار سرافراز مهدی ثامنی راد+تصاویر
مهندس علی حیدریان شهردار و سیدرضا احمدی رئیس شورای اسلامی شهر بهمراه جمعی از اعضای شورای شهر و کارکنان شهرداری ورامین در منزل پاسدار رشیداسلام شهید مدافع حرم مهدی ثامنی راد از ساکنان منطقه کارخانه قند ورامین حضور یافتند .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین، صبح روز پنج شنبه مورخ سیزدهم اسفندماه ۱۳۹۴  مهندس علی حیدریان شهردار ، محمد وصال پور رئیس شورای اسلامی شهرستان ، سیدرضا احمدی رئیس شورای اسلامی شهر ، محمدحسن فرجی و محمد شیرکوند از اعضای شورا ، محمد صمدی سرپرست حوزه شهردار و اداره روابط عمومی شهرداری و شورا ، علی عباسی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ، اولادی مسئول امورایثارگران و جمعی از کارکنان شهرداری ورامین در منزل پاسدار رشیداسلام شهید مدافع حرم مهدی ثامنی راد از ساکنان منطقه کارخانه قند ورامین حضور یافتند .

برپایه این گزارش در این دیدار معنوی که با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره این شهید عظیم الشأن انجام شد شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر عرض تبریک و تسلیت به بازماندگان شهید ثامنی گفته و حجه الاسلام والمسلمین سیدیاسرموسوی از اعضای خانواده شهید مهدی ثامنی راد در خصوص نحوه اعزام و شهادت این شهید توضیحاتی را برای حاضران ارائه نمودند .

لازم به ذکر است مراسم یادبود شهید مدافع حرم « مهدی ثامنی راد» با سخنرانی دکتر حسن عباسی و مداحی ذاکرین اهل بیت (ع) حسن منصوری و احمد صدرایی و محمدعلی رجبی در روز پنجشنبه سیزدهم اسفندماه همزمان با نماز مغرب و عشاء در مسجد مهدیه کارخانه قند ورامین برگزار می شود .

گفتنی است شهید پاسدار «مهدی ثامنی راد» در ۲۲ بهمن ماه امسال در عملیات مستشاری در کشور سوریه در دفاع از حرم بانوی کربلا حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) به دست نیروهای تروریستی به شهادت رسید و پیکر پاک این شهید هنوز به کشور بازنگشته است .

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13