شهرداری ورامین » دیدار مهندس علی حیدریان شهردار ، سیدرضا احمدی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولین شهرداری با خانواده شهید مدافع حرم مهدی ثامنی راد دیدار مهندس علی حیدریان شهردار ، سیدرضا احمدی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولین شهرداری با خانواده شهید مدافع حرم مهدی ثامنی راد – شهرداری ورامین
دیدار مهندس علی حیدریان شهردار ، سیدرضا احمدی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولین شهرداری با خانواده شهید مدافع حرم مهدی ثامنی راد
۲۴ اسفند ۱۳۹۴
نسخه چاپی
دیدار مهندس علی حیدریان شهردار ، سیدرضا احمدی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولین شهرداری با خانواده شهید مدافع حرم مهدی ثامنی راد

روز پنج شنبه مورخ بیست و دومم اسفندماه ۱۳۹۴ مهندس علی حیدریان شهردار ، سیدرضا احمدی رئیس شورای اسلامی شهر ، علی خانی عضو شورا ، کهزادی رئیس اداره حراست ، محمد صمدی سرپرست حوزه شهردار و اداره روابط عمومی شهرداری و شورا ، حسین سیری معاون خدمات شهر منطقه یک ،  جمشیدی مسئول واحد پیشگیری از مزاحمتهای شهری و پاکروان کارپرداز شهرداری با حضور در بیت شهید مدافع حرم مهدی ثامنی راد از خانواده این شهید والامقام دلجویی نمودند .

مهندس علی حیدریان شهردار ورامین دیدار ضمن تجلیل از خانواده معظم شهید ثامنی راد گفت : شهید ثامنی راد از دوستان دیرینه بنده ، به غیر از آراستگی به اخلاق نمونه ، از فعالان فرهنگی بااخلاص نیز بوده و همیشه در کارهای فرهنگی پیشقدم بود .

وی افزود : این شهید چه در زمان فرماندهی پایگاه بسیج مسجد مهدیه و چه بعد از آن در فعالیتهای پایگاه بسیج مسجد مهدیه کارخانه قند ، همیشه به عنوان اولین نفر حضور فعال داشت . به طور مثال اگر دیگران را به حضور در نمازجمعه تشویق می کرد ، ساعتی قبل از شروع خطبه های نماز جمعه ، در مقابل مسجد مهدیه حاضر می شد و نوجوانان و جوانان را به محل برگزاری نماز همراهی می کرد .

شهردار ورامین تاکید کرد : در واقع چون خودش در امورفرهنگی پیشقدم بود ، اطرافیان هم از او تبعیت می کردند .

وی ادامه داد : از جهتی ناراحتم که یکی از بهترین فعالان فرهنگی از بین ما رفته اما از جهتی می بینیم که از برکات خون این شهید بسیاری از نوجوانان و جوانان منطقه ، جزو فعالان فرهنگی مسجد مهدیه شده اند .

مهندس حیدریان افزود : خدا را شکر می کنیم که به برکت خون ریخته شده شهید ثامنی راد ، جوانان بسیاری که در گذشته خیلی مقید به حضور در مسجد و برنامه های فرهنگی و مذهبی نبوده اند ، اکنون با ساخت گروههای مجازی برای نشر سیره زندگی شهید گرفته تا تشکیل هیات های مذهبی و فعالیتهای فرهنگی و احیای گروههای جهادی منطقه ، تبدیل به یک نیروی فعال فرهنگی و تاثیرگذار شده اند .

شهردار ورامین تصریح نمود : از سیدرضا احمدی ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر و مجموعه شهرداری که از زمان شنیدن خبر عروج شهید ثامنی راد ، زمینه را برای اطلاع رسانی مناسب و برگزاری شایسته مراسم یادبود باشکوه این شهید در مسجد مهدیه منطقه کارخانه قند فراهم نمودند ، تشکر می کنم .

وی خاطرنشان کرد : ان شاءا.. خود این شهید فردای قیامت از تک تک افرادی که در این ایام زحمت کشیده اند دستگیری و شفاعت کند و خداوند عنایت کند تا مسئولین و مردم دست در دست یکدیگر و با توجه به تاکید مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص همدلی و همزبانی مسئولین و مردم عزیز ، بتوانیم جامعه مان را برای ظهور آقا امام زمان(عج) آماده نموده و زمینه را برای ظهور این حضرت فراهم کنیم .

 

به عنوان خادم شهر ورامین به دوستی گذشته ی خود با شهید ثامنی راد ، افتخار می کنم .

مهندس علی حیدریان در این دیدار خطاب به مادر شهید ثامنی راد گفت : به شما خانواده این شهید تبریک عرض می نمایم . این شهید شبانه روز در فعالیتهای فرهنگی حضور داشت .

وی افزود : با همت شهید ثامنی راد بود که مسجد مهدیه توسعه یافت . وی گاها با لباس گل آلود در دفتر شهرداری حاضر می شد تا کارهای ساخت و ساز مسجد را پیگیری کند .

وی تصریح نمود : این شهید برای محافل انس با قرآن در ماه رمضان امسال سنگ تمام گذاشت و عاشق قرآن و اهل بیت(علیهم السلام) بود .

شهردار ورامین خاطرنشان کرد : در زمانی که شهردار ایوانکی بودم از بنده درخواست یک دستگاه اتوبوس برای اعزام نوجوانان و جوانان به اردوی راهیان نور را داشت و بنده با کمال افتخار این کار را انجام دادم .

وی تاکید کرد : شهادت حق مهدی ثامنی راد بود و ما امیدواریم بتوانیم مراسم اربعین این شهید را هرچه باشکوهتر برگزار کنیم .

مهندس حیدریان گفت : یکی از خیابانهای شهر ورامین ، به نام این شهید مهدی ثامنی راد مزین خواهد شد .

در ادامه مهندس حیدریان شهردار ورامین نسبت به سهل انگاری صورت در گرفته در خصوص بنرهای داربستی شهید ثامنی راد از سوی بعضی عوامل سدمعبر شهرداری افزودند : عذرخواهی خود و عوامل فوق را از خانواده شهید والامقام ثامنی راد اعلام داشته و تاکید می کنم هیچ تعمدی در قضیه فوق نبوده است و همکاران ما قصد اطلاع رسانی مراسم یادبود شهید گودرزی را داشته اند .

در ادامه این دیدار ، خانواده شهید ثامنی راد از زحمات مهندس علی حیدریان شهردار و مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین در اطلاع رسانی و برگزاری مراسم های یادبود شهید تقدیر و تشکر نمودند .

1 2 3