محمد صمدی سرپرستی حوزه مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات ساختمانی شهری شهرداری ورامین را به عهده گرفت
خسرو زواره سکاندار معاونت اداری و مالی شهرداری ورامین شد
پیام شهردار ورامین به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر
حضور گسترده کارکنان شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین در راهپیمایی روز جهانی قدس
برگزاری نشست هم اندیشی ستاد بحران شهرداری ورامین با مدیران ارشد خدمات شهری
دیدار و نشست صمیمانه فرمانده پلیس امنیت با شهردار ورامین
دیدار و نشست صمیمانه فرمانده پلیس امنیت با شهردار ورامین
۰۸ اسفند ۱۴۰۰
نسخه چاپی
دیدار و نشست صمیمانه فرمانده پلیس امنیت با شهردار ورامین
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین سرهنگ صادقی فرمانده پلیس امنیت جنوب شرق استان تهران با علیرضا مومنی شهردار ورامین دیدار و گفتگو کردند. در این نشست محمد وصال پور رئیس شورای اسلامی شهر ورامین گفت: آبروی مومن در نزد پروردگار بسیار از جایگاه والایی برخوردار است . حفظ آبروی مومن بر همه ما … ادامه خواندن دیدار و نشست صمیمانه فرمانده پلیس امنیت با شهردار ورامین

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین سرهنگ صادقی فرمانده پلیس امنیت جنوب شرق استان تهران با علیرضا مومنی شهردار ورامین دیدار و گفتگو کردند. در این نشست محمد وصال پور رئیس شورای اسلامی شهر ورامین گفت: آبروی مومن در نزد پروردگار بسیار از جایگاه والایی برخوردار است . حفظ آبروی مومن بر همه ما واجب شرعی و اخلاقی می باشد ، امیدوارم برای هر چه بهتر خدمت کردن به شهروندان بتوانیم با نیروی انتظامی همکاری متقابل داشته باشیم.

در ادامه شهردار ورامین گفت: امیدوارم با کمک یکدیگر بتوانیم گره ای از مشکلات مردم باز کنیم و رضایت مندی شهروندان را با خدمت رسانی شایسته و جهادی کسب نمائیم. در این دوره از مدیریت شهری با تلاش شبانه روزی ، کوشش خواهیم کرد که خدمت ماندگار به مردم داشته باشیم .

در این نشست سرهنگ صادقی فرمانده پلیس امنیت بر لزوم همکاری متقابل و همیشگی شهردار ی ورامین و نیروی انتظامی تاکید کردند. در این دیدار سرهنگ ذرینی جانشین پلیس امنیت ، سرگرد غلامی رئیس حفاظت پلیس امنیت امی بیلچی عضو شورای اسلامی شهر ورامین و سایر مدیران شهری حضور داشتند.