۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

  • شناسه : 17730
  • ۰۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۷:۵۴
  • 33 بازدید
  • ارسال توسط :
دیدار و نشست صمیمانه فرمانده پلیس امنیت با شهردار ورامین

دیدار و نشست صمیمانه فرمانده پلیس امنیت با شهردار ورامین

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین سرهنگ صادقی فرمانده پلیس امنیت جنوب شرق استان تهران با علیرضا مومنی شهردار ورامین دیدار و گفتگو کردند. در این نشست محمد وصال پور رئیس شورای اسلامی شهر ورامین گفت: آبروی مومن در نزد پروردگار بسیار از جایگاه والایی برخوردار است . حفظ آبروی مومن بر همه ما […]

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین سرهنگ صادقی فرمانده پلیس امنیت جنوب شرق استان تهران با علیرضا مومنی شهردار ورامین دیدار و گفتگو کردند. در این نشست محمد وصال پور رئیس شورای اسلامی شهر ورامین گفت: آبروی مومن در نزد پروردگار بسیار از جایگاه والایی برخوردار است . حفظ آبروی مومن بر همه ما واجب شرعی و اخلاقی می باشد ، امیدوارم برای هر چه بهتر خدمت کردن به شهروندان بتوانیم با نیروی انتظامی همکاری متقابل داشته باشیم.

در ادامه شهردار ورامین گفت: امیدوارم با کمک یکدیگر بتوانیم گره ای از مشکلات مردم باز کنیم و رضایت مندی شهروندان را با خدمت رسانی شایسته و جهادی کسب نمائیم. در این دوره از مدیریت شهری با تلاش شبانه روزی ، کوشش خواهیم کرد که خدمت ماندگار به مردم داشته باشیم .

در این نشست سرهنگ صادقی فرمانده پلیس امنیت بر لزوم همکاری متقابل و همیشگی شهردار ی ورامین و نیروی انتظامی تاکید کردند. در این دیدار سرهنگ ذرینی جانشین پلیس امنیت ، سرگرد غلامی رئیس حفاظت پلیس امنیت امی بیلچی عضو شورای اسلامی شهر ورامین و سایر مدیران شهری حضور داشتند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*