۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

  • شناسه : 20774
  • ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۶:۲۵
  • 58 بازدید
  • ارسال توسط :
دیدار کادری رئیس بنیاد شهید ورامین با علیرضا مومنی شهردار ورامین

دیدار کادری رئیس بنیاد شهید ورامین با علیرضا مومنی شهردار ورامین

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، آزمان کادری رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ورامین با حضور در محل دفتر  علیرضا مومنی شهردار ورامین دیدار و در خصوص برنامه های ترویج فرهنگ ایثار و شهادت درسالجاری به تبادل نظر پرداخته شد. در این دیدار کادری از زحمات […]

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، آزمان کادری رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ورامین با حضور در محل دفتر  علیرضا مومنی شهردار ورامین دیدار و در خصوص برنامه های ترویج فرهنگ ایثار و شهادت درسالجاری به تبادل نظر پرداخته شد. در این دیدار کادری از زحمات ارزشمند علیرضا مومنی شهردار جهادی ورامین و حمایت های اعضای محترم شورای اسلامی شهر ورامین در راستای برنامه های فرهنگی و ترویجی بنیاد شهید سپاسگزاری نمود.

در این دیدار علیرضا مومنی، بر حمایت کامل شهرداری ورامین از برنامه های بنیاد شهید تاکید و خدمت رسانی هرچه بهتر به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را یک نعمت و فرصت دانست. در این دیدار در خصوص اجرای طرح سپاس، نصب تصاویر شهدا در معابر، نصب تصاویر سرداران شهید ، برگزاری مراسم ها و یادواره ها، پیگیری گلزار شهدای حسین رضا و سید فتح الله، چاپ کتاب با محوریت شهدا اعم از وصیت نامه و زندگینامه شهدا، چاپ البوم تصاویر والدین و ازادگان و استفاده از ظرفیت دانشگاه علمی و کاربردی تاکید نمودند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*