شهرداری ورامین » دیدار کادری رئیس بنیاد شهید ورامین با علیرضا مومنی شهردار ورامین دیدار کادری رئیس بنیاد شهید ورامین با علیرضا مومنی شهردار ورامین – شهرداری ورامین
دیدار کادری رئیس بنیاد شهید ورامین با علیرضا مومنی شهردار ورامین
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲
نسخه چاپی
دیدار کادری رئیس بنیاد شهید ورامین با علیرضا مومنی شهردار ورامین

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، آزمان کادری رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ورامین با حضور در محل دفتر  علیرضا مومنی شهردار ورامین دیدار و در خصوص برنامه های ترویج فرهنگ ایثار و شهادت درسالجاری به تبادل نظر پرداخته شد. در این دیدار کادری از زحمات ارزشمند علیرضا مومنی شهردار جهادی ورامین و حمایت های اعضای محترم شورای اسلامی شهر ورامین در راستای برنامه های فرهنگی و ترویجی بنیاد شهید سپاسگزاری نمود.

در این دیدار علیرضا مومنی، بر حمایت کامل شهرداری ورامین از برنامه های بنیاد شهید تاکید و خدمت رسانی هرچه بهتر به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را یک نعمت و فرصت دانست. در این دیدار در خصوص اجرای طرح سپاس، نصب تصاویر شهدا در معابر، نصب تصاویر سرداران شهید ، برگزاری مراسم ها و یادواره ها، پیگیری گلزار شهدای حسین رضا و سید فتح الله، چاپ کتاب با محوریت شهدا اعم از وصیت نامه و زندگینامه شهدا، چاپ البوم تصاویر والدین و ازادگان و استفاده از ظرفیت دانشگاه علمی و کاربردی تاکید نمودند.