بازدید میدانی علیرضا مومنی شهردار ورامین به اتفاق مدیران ارشد شهرستان ورامین از محلات کم برخوردار
تجلیل از بانوان پرسنل شهرداری ورامین در سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن
سه شنبه های پاسخگویی در اولین ملاقات عمومی با علیرضا مومنی شهردار ورامین
شهردار ورامین به همراه عضو جدید شورای اسلامی شهر با امام جمعه ورامین دیدار و گفتگو کردند
بازدید محله ای شهردار ورامین و اعضای شورای شهر ورامین از محله خیابان دانشگاه و حضور در مسجد المهدی
دیدار و گفتگوی جمعی از فرماندهان و مسئولان پایگاه‌های بسیج ادارات شهرستان با مهندس علی حیدریان شهردار ورامین
دیدار و گفتگوی جمعی از فرماندهان و مسئولان پایگاه‌های بسیج ادارات شهرستان با مهندس علی حیدریان شهردار ورامین
۲۶ فروردین ۱۳۹۵
نسخه چاپی
دیدار و گفتگوی جمعی از فرماندهان و مسئولان پایگاه‌های بسیج ادارات شهرستان با مهندس علی حیدریان شهردار ورامین
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، جمعی از فرماندهان و مسئولان پایگاه‌های بسیج ادارات شهرستان روز چهارشنبه مورخ بیست و پنجم فروردین ماه 1395 با مهندس علی حیدریان، شهردار ورامین دیدار و گفت‌وگو کردند.

برپایه این گزارش مهندس علی حیدریان در این دیدار که سرگرد حقیقت رئیس بسیج ادارات استان تهران ، سراقی فرمانده بسیج ادارات شهرستان ورامین ، سرهنگ رضایی رئیس حفاظت سپاه پاسداران ناحیه ورامین و جمعی از فرماندهان و مسئولان پایگاه‌های بسیج ادارات شهرستان حضور داشتند با اشاره به نامگذاری سال ۹۵ از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» اظهار داشت: شهرداری ورامین کلیه برنامه‌ها و اهداف خود را برای تحقق اهداف و منویات رهبر انقلاب در حوزه اقتصاد مقاومتی به‌کار می‌گیرد.

وی با اشاره به وجود روحیه بسیجی‌ و ایثار و فداکاری در بین کارکنان مدیریت شهری ورامین گفت: شهرداری ورامین با ۸۴۱ بسیجی در بین ادارات شهرستان ورامین ، بیشترین بسیجی را در بین کارکنان خود دارد و بنا بر آمار ثبت شده جمع کثیری از کارکنان شهرداری از دریادلان بسیجی هستند.

شهردار ورامین افزود: دیدار با خانواده معظم شهدا در دستور کار شهرداری ورامین است و این دیدارها با حضور معاونان و اعضای شورای اسلامی شهر انجام می‌شود.

وی با اشاره با تاکید بر زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدای والامقام انقلاب اسلامی، به تشریح ویژه‌برنامه‌هایی که مدیریت شهری در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برنامه‌ریزی و اجرا کرده است، پرداخت و عنوان کرد: اجرا و کمک به برگزاری ۴۰ یادواره شهید در سطح شهرستان ورامین، اعزام ۳۵۱ نفر به مناطق راهیان نور و کمک به برگزاری مراسمات بزرگداشت شهدای مدافع حرم شهرستان از جمله برنامه‌های بسیج شهرداری ورامین در سال گذشته است.

حیدریان تاکید کرد: در ارتباط با شهدای مدافع حرم، شهرداری ورامین بیش از توان و قدرت اجرایی خود برای برگزاری باشکوه مراسم این عزیزان کمک می‌کند و مصوبه‌ای هم در ارتباط با کمک مالی به خانواده معظم شهدا به اجرا گذاشتیم.

شهردار ورامین در پایان تصریح کرد: شهرداری ورامین برای تبلیغات محیطی در سطح شهر کلیه همکاری‌ها را با بسیج ادارات انجام می‌دهد و انتظار می‌رود از نصب بنر به‌صورت غیرقانونی در سطح شهر پیشگیری شود.

شایان ذکر است در پایان این مراسم توسط سرگرد حقیقت رئیس بسیج ادارات استان تهران و سراقی فرمانده بسیج ادارات شهرستان از مهندس علی حیدریان شهردار و عبدالحسین رمضانی معاون اداره حراست شهرداری و نویسنده کتاب ارزشمند “جنگ نرم و خطر نفوذ” تجلیل به عمل آمده و همچنین جعفری به عنوان مسئول حفاظت بسیج ادارات ورامین معرفی و حکم وی ابلاغ شد .

 

0 1.5 1 2 3 4.5 4 5.5 5 8.5 8 99 9999 99999 999999 9999999 999999999 9999999999 99999999999 9999999999999