شهرداری ورامین » رئیس شورای اسلامی شهرستان ورامین : در جلسات شورای اسلامی شهرستان ، مسائلی از جمله تامین امنیت مردم عزیز نیز مطرح می شود . رئیس شورای اسلامی شهرستان ورامین : در جلسات شورای اسلامی شهرستان ، مسائلی از جمله تامین امنیت مردم عزیز نیز مطرح می شود . – شهرداری ورامین
رئیس شورای اسلامی شهرستان ورامین : در جلسات شورای اسلامی شهرستان ، مسائلی از جمله تامین امنیت مردم عزیز نیز مطرح می شود .
۲۸ مرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
رئیس شورای اسلامی شهرستان ورامین : در جلسات شورای اسلامی شهرستان ، مسائلی از جمله تامین امنیت مردم عزیز نیز مطرح می شود .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، وی افزود : شهروندان عزیز که گاها در محلات ، مساجد و معابر شهر از اجرای پروژه های شهری توسط مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر تشکر می کنند در حقیقت ولی نعمت همه ی ما هستند و وظایف ما را دوچندان کرده اند .
وصالپور خاطرنشان کرد : قدردانی مردم عزیز ، باعث ایجاد انگیزه مضاعف در یکایک اعضای شورای اسلامی شده است .
وی افزود : به عنوان خادم مردم در شورای اسلامی شهرستان ، تمام کاستی ها و نقاط ضعف در حوزه های مختلف از جمله ” خدمات شهری، فرهنگی و اجتماعی و عمرانی ” را در جلسات این شورا منعکس کرده ، حتی مواردی از جمله تامین امنیت را نیز تا رسیدگی نهایی ، مطرح می کنم .   
رئیس شورای اسلامی شهرستان ورامین تصریح کرد : از خداوند منان توفیق روز افزون در عرصه خدمت رسانی مطلوب و شایسته به مردم عزیز دیار ۱۵ خرداد را خواستارم .