آگهي مناقصه عمومي
آگهي تجدید مناقصه عمومي
آگهي تجدید مناقصه عمومي
نشست هماهنگی ستاد مدیریت بحران شهرداری ورامین جهت آمادگی احتمالی مقابله با بحران
عملکرد اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در ماه مبارک رمضان
رئیس شورای اسلامی شهرستان ورامین : در جلسات شورای اسلامی شهرستان ، مسائلی از جمله تامین امنیت مردم عزیز نیز مطرح می شود .
رئیس شورای اسلامی شهرستان ورامین : در جلسات شورای اسلامی شهرستان ، مسائلی از جمله تامین امنیت مردم  عزیز نیز مطرح می شود .
۲۸ مرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
رئیس شورای اسلامی شهرستان ورامین : در جلسات شورای اسلامی شهرستان ، مسائلی از جمله تامین امنیت مردم عزیز نیز مطرح می شود .
محمد وصال پور گفت : نمایندگان و منتخب مردم عزیز دیار 15 خرداد بوده و خود را موظف به خدمت رسانی شایسته به تمام نقاط ، علی الخصوص مناطق کمتر برخوردار می دانیم .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، وی افزود : شهروندان عزیز که گاها در محلات ، مساجد و معابر شهر از اجرای پروژه های شهری توسط مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر تشکر می کنند در حقیقت ولی نعمت همه ی ما هستند و وظایف ما را دوچندان کرده اند .
وصالپور خاطرنشان کرد : قدردانی مردم عزیز ، باعث ایجاد انگیزه مضاعف در یکایک اعضای شورای اسلامی شده است .
وی افزود : به عنوان خادم مردم در شورای اسلامی شهرستان ، تمام کاستی ها و نقاط ضعف در حوزه های مختلف از جمله ” خدمات شهری، فرهنگی و اجتماعی و عمرانی ” را در جلسات این شورا منعکس کرده ، حتی مواردی از جمله تامین امنیت را نیز تا رسیدگی نهایی ، مطرح می کنم .   
رئیس شورای اسلامی شهرستان ورامین تصریح کرد : از خداوند منان توفیق روز افزون در عرصه خدمت رسانی مطلوب و شایسته به مردم عزیز دیار ۱۵ خرداد را خواستارم .