طرح بهداشت محله ای در تمام نواحی چهارگانه شهرداری ورامین انجام می شود
اجرای عملیات لگه گیری آسفالت معابر عمومی شهر توسط شهرداری ورامین شتاب بیشتری به خود گرفت
به همت شهرداری ورامین بلوار شهدای ده دی کاملا روشن گردید
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت عروج ملکوتی سرهنگ محمد کاشانی از جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس
عیادت عضو شورای اسلامی شهر ورامین و مدیران شهرداری از پاکبان خدمتگزار
مردم صاحبان اصلی انقلاب هستند .
مردم صاحبان اصلی انقلاب هستند .
۱۸ بهمن ۱۳۹۴
نسخه چاپی
مردم صاحبان اصلی انقلاب هستند .
رئیس شورای اسلامی شهر ورامین، مردم را صاحبان اصلی انقلاب اسلامی دانست و گفت: تمام مردم به‌ویژه منتخبان شورای اسلامی شهر موظف به خدمت‌رسانی هستند.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین همزمان با هجدهم بهمن و هفتمین روز از دهه مبارک فجر با عنوان انقلاب اسلامی، معنویت گرایی، حاکمیت ارزشها، فرهنگ و تمدن نوین اسلامی سید رضا احمدی در مراسم بزرگداشت سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران که با حضور پرشور خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، جمعی از مسئولان شهرستان ورامین و اقشار مختلف جامعه در مسجد شهرک مدرس ورامین در حال برگزاری است، با تبریک ایام فرخنده دهه مبارک فجر اظهار داشت: تمام تلاش بنده و دیگر خدمتگزاران شما در شورای اسلامی شهر ارائه خدمات بهتر و در خور شان به وارثان قیام ۱۵ خرداد و مردم مومن و انقلابی ورامین است.

وی مردم را صاحبان اصلی انقلاب اسلامی خواند و تاکید کرد: تمام مدیران به‌ویژه منتخبان شورای اسلامی شهر وظیفه خدمت‌رسانی دارند.

رئیس شورای اسلامی شهر ورامین با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: دوران خفقان و سراسر ظلم و ستم دوران پهلوی به برکت انقلاب اسلامی به جامعه‌ای مقتدر توام با پیشرفت‌های چشمگیر در حوزه‌های مختلف به‌ویژه علم و دانش و … مبدل شد.

وی با اشاره به امنیت و آسایش جمهوری اسلامی ایران در منطقه‌ای که دور تا دور ما پر از توپ و آتش است، عنوان کرد: پیشرفت، عزت، اقتدار، سربلندی، امنیت و آرامش امروز کشور مرهون نهضت اسلامی که امام خمینی (ره) بنیانگذار آن بودند، وجود نعمت ولایت فقیه، امام خمینی (ره) در گذشته و امروز خلف صالح ایشان امام خامنه‌ای، خون پاک شهدا و بصیرت و آگاهی ملت غیور ایران اسلامی است.

احمدی افزود: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، کشور از نظر اقتدار علمی، سیاسی، فرهنگی و … دارای جایگاه رفیعی در جهان است.

رئیس شورای اسلامی ورامین در پایان تصریح کرد: اقتدار و عزت ایران اسلامی به قدری است که امروز ۶ کشور قدرتمند جهان در برابر جمهوری اسلامی ایران نشسته و تن به مذاکره تن داده‌اند و این مهم نشان از اقتدار و عظمت ایران اسلامی دارد.