بيش از ۳۶ هزار متر مربع از معابر شهر ورامين آسفالت شد
پیام تبریک شهردار ورامین در زمینه تصویب و ابلاغ مصوبه فرمانداری ویژه ورامین
بازدید سرزده و میدانی شهردار ورامین از خط اتوبوسرانی مترو جوانمرد قصاب – ورامین
دیدار صمیمانه شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین با مقام عالی قضایی
پاسخگویی شهردار ورامین در سامانه سامد
رئیس شورای اسلامی شهر ورامین خبر داد / جلوگیری از تخریب پل ۱۵ خرداد تا زمان تعیین تکلیف راه های دسترسی
رئیس شورای اسلامی شهر ورامین خبر داد / جلوگیری از تخریب پل ۱۵ خرداد تا زمان تعیین تکلیف راه های دسترسی
۱۸ مهر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
رئیس شورای اسلامی شهر ورامین خبر داد / جلوگیری از تخریب پل ۱۵ خرداد تا زمان تعیین تکلیف راه های دسترسی
سید رضا احمدی از مصوبه شورای اسلامی شهر ورامین به جهت جلوگیری از عملیات خاکبرداری پل 15 خرداد توسط شهرداری تا زمان تعیین تکلیف راه های دسترسی ورودی و خروجی شهروندان به شهر خبر داد .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، احمدی در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر که صبح روز یکشنبه مورخ هجدهم مهر ماه ۱۳۹۵ و با حضور اعضای شورا و مهندس علی حیدریان شهردار برگزار شد ، ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام اظهار داشت : از شرکت راه آهن به جهت تخریب زودهنگام بخشی از پل ۱۵ خرداد که در محل پرترافیکی واقع شده گله مندیم .
وی افزود : علیرغم برگزاری جلسات هماهنگی مجموعه مدیریت شهری با مسئولین شرکت راه آهن و طی مکاتبات متعدد با این شرکت مبنی بر اجرای صحیح پروژه احداث پل زیرگذر ۱۵ خرداد و ایجاد راه های دسترسی مناسب جهت تردد آزمایشی شهروندان به مدت یک هفته قبل از تخریب پل  ، در روز گذشته شاهد تخریب بخشی از این پل و نارضایتی شهروندان عزیز به جهت ایجاد ترافیک سنگین در مسیرهای دسترسی انحرافی بودیم .
احمدی ادامه داد : به همین جهت در جلسه صبح امروز مصوب شد تا زمان مشخص شدن وضعیت راههای دسترسی ورودی و خروجی ، از خاکبرداری و تخریب پل ۱۵ خرداد ، ممانعت به عمل آید .
وی تاکید کرد : رضایت شهروندان عزیز در تمام مصوبات شورای اسلامی شهر دیده شده و امیدواریم پروژه احداث پل زیرگذر ۱۵ خرداد که در نقطه حساس ترافیکی و پرتردد شهر است ، بار ترافیکی شهر را کاهش دهد .
احمدی ادامه داد : متاسفانه قبل از افتتاح پل امام رضا علیه السلام ، اطلاع رسانی های مناسب به شهروندان جهت استفاده از محل های دسترسی دیگر به شهر صورت نگرفته و اکنون ترافیک سنگین و نارضایتی شهروندان را در محل لاین ورودی پل امام رضا علیه السلام شاهد هستیم .  
سخنگوی شورای اسلامی شهر ورامین تصریح نمود : شهروندان عزیز ورامینی یقین داشته باشند که مجموعه شورای اسلامی شهر با همکاری مهندس علی حیدریان شهردار و مجموعه شهرداری ، اجازه متضرر شدن مردم شهیدپرور را در اجرای پروژه احداث پل ۱۵ خرداد نخواهند داد و تمام توان خود را در جهت ایجاد مسیرهای دسترسی مناسب ورودی و خروجی قبل از خاکبرداری این پل توسط شرکت راه آهن به کار خواهیم بست .
شایان ذکر است در جلسه صبح امروز شورای اسلامی شهر ورامین در خصوص مسائلی از جمله ساخت و ساز های غیرمجاز شهری ، مدیریت نیروی انسانی مجموعه شهرداری و همچنین ارائه خدمات شهری مطلوب به نقاط محروم شهری ، گفتگو و تبادل نظر به عمل آمد .