۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » وسط » ویژه ها
  • شناسه : 4663
  • ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۷:۱۵
  • 11 بازدید
  • ارسال توسط :

رفتگران شهرداری به‌صورت منظم در حال تمیز کردن معابر و خیابان‌های ورامین هستند

شهردار ورامین در پاسخ به این سؤال که دلیل انباشت زباله در برخی مناطق ورامین در ساعاتی از شبانه‌روز چیست، اظهار داشت: مأموران شهرداری در حوزه خدمات شهری در حال تلاش برای خدمت‌رسانی به شهروندان هستند.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس علی حیدریان افزود: در ساعات پایانی شب و در طول روز، مأموران شهرداری در حال پاکیزه کردن شهر هستند و این مهم به‌صورت منظم و مستمر انجام می‌پذیرد.

وی با اشاره به این نکته که تعامل شهروندان برای ارتقای وضعیت سیمای شهری بسیار مهم است، ادامه داد: رفتگران شهرداری علیرغم سختی کار خود از تمام ظرفیت‌های موجود برای به وجود آمدن شهری پاکیزه استفاده می‌کنند و در این راستا نقش و تعامل شهروندان به‌عنوان یک عامل مهم و اثربخش مطرح است.

برخی اقدامات شهروندان به سیمای شهری ضربه می‌زند

شهردار ورامین با تأکید بر این نکته که باید فرهنگ مردم در عدم ریختن زباله در معابر و خیابان‌های شهری بالا برود، اضافه کرد: عدم رعایت برخی از مردم و شهروندان، موجب شده تا در ساعات پایانی شب شاهد وجود زباله در معابر و خیابان‌های شهری باشیم.

وی با اشاره به این نکته که جوی‌ها و پیاده‌روهای شهری، محلی برای گذاشتن زباله نیست، عنوان کرد: متأسفانه مشاهده می‌شود که برخی از کسبه به‌جای گذاشتن زباله خود در سطل، آن را در جوی‌ها و پیاده‌روها رها می‌کنند که این امر به سیمای شهری آسیب جدی می‌زند.

شهردار ورامین با تأکید بر این نکته که در فاصله چندمتری مغازه ها و منازل شهروندان سطل های زباله وجود دارد، متذکر شد: متأسفانه درحالی‌که در حوالی مغازه‌ها و منازل و در فاصله چندمتری، سطل زباله وجود دارد اما برخی از شهروندان حاضر نیستند تا زباله‌های خود را در سطل زباله قرار دهند و این امر مشکلات متعددی را برای مردم و شهرداری به وجود می‌آورد.

۱۰۰ مخزن زباله جدید برای شهر ورامین خریداری می‌شود

مهندس حیدریان با تأکید بر این نکته که تلاش داریم تا خدمت‌رسانی در این حوزه را گسترش دهیم، گفت: هم‌اکنون دستور خریداری ۱۰۰ مخزن زباله جدید برای شهر ورامین صادرشده است.

شهردار ورامین با اشاره به این نکته که مخازن خریداری شده در نقاط مختلف شهری جانمایی خواهند شد، افزود: مخزن زباله‌های خریداری‌شده در مکان‌هایی مختلف شهر ورامین جانمایی می‌شود تا شهروندان و مردم مشکلی در گذاشتن زباله‌های خود نداشته باشند.

وی با تأکید بر این نکته که در حوزه مخزن زباله با کمبودی در ورامین مواجه نیستیم، ادامه داد: هم‌اکنون کمبودی در حوزه مخزن‌های زباله نداریم و در فاصله چندمتری از منازل و مغازه‌های ورامین، سطل‌های زباله تعبیه‌شده است.

ارتقای سیمای شهری ورامین با مشارکت شهروندان میسر است

مهندس حیدریان با اشاره به این نکته که همکاری شهروندان در حوزه مدیریت پسماند و عدم گذاشتن زباله‌ها در معابر به سیمای شهری کمک شایانی را می‌کند، متذکر شد: بدون تردید ارتقای سیمای شهری ورامین با کمک شهروندان و مردم قابل حصول است، در غیر این صورت شهرداری نمی‌تواند به‌تنهایی به موفقیتی در این زمینه دست پیدا کند.

شهردار ورامین، ارتقای سیمای شهری را مهم و ضروری دانست و تأکید کرد: البته باید از همه شهروندان و مردمی که با رعایت اصول شهروندی در ورامین، کمک شایانی را به ارتقای سیمای شهری کرده و در بهبود وضعیت موجود، همراه و یار شهرداری ورامین هستند، تشکر و قدردانی کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*