شهرداری ورامین » زشتی ها از تن ورامین پاک می شود زشتی ها از تن ورامین پاک می شود – شهرداری ورامین
زشتی ها از تن ورامین پاک می شود
۲۳ اسفند ۱۳۹۳
نسخه چاپی
زشتی ها از تن ورامین پاک می شود

شهردار ورامین گفت: ساماندهی دستفروشان و زیبا سازی فضای شهر از جمله برنامه های مدیریت شهری برای استقبال از سال جدید است

صبح امروز علی حیدریان شهردار ورامین در جمع خبرنگاران در تشریح برنامه های استقبال از بهار گفت:ساماندهی دستفروشان، توسعه فضای سبز، جمع آوری پسماندهای خشک و تر و زیبا سازی فضای شهر از جمله برنامه های مدیریت شهری برای استقبال از سال جدید است.

حیدریان گفت: با توجه به نزدیک شدن ایام نوروز و لزوم نظافت و زیبایی مناظر شهری در این ایام،سازمان زیبا سازی با همکاری حوزه معاونت خدمات شهری مناطق ۱ و ۲ طرح استقبال از بهار را آغاز کرده است.

شهردار ورامین افزود:تلاش بر این است تا فضای شهری مناسب برای شهروندان و میهمانان نوروزی فراهم و خدمات شایسته ای به آنها ارائه دهیم.

وی اظهار داشت:عملیات گسترده شستشوی معابر شهری و همچنین رنگ آمیزی بلوارها و جداول سطح شهر در ورامین آغاز و تاکنون همه مناطق رنگ آمیزی شده است.

حیدریان ادامه داد: نظافت و گلکاری بوستان ها، میادین و معابر شهری، شستشوی خیابان ها، نصب گلدان های تزئینی، سفره های هفت سین و سایر تندیس های مرتبط با نوروز و همچنین توجه ویژه به نیازهای مسافران نوروزی از جمله بهداشت، در برنامه کاری شهرداری ورامین قرار گرفته است.

حیدریان اضافه کرد: نصب بنرهای گردشگری در ورودی های شهر و محل اسکان مسافران و ساماندهی اماکن تاریخی و تفریحی به منظور جذب گردشگران انجام می شود.