۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » گزارش خبری » وسط » ویژه ها
  • شناسه : 6056
  • ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۷:۳۷
  • 10 بازدید
  • ارسال توسط :

سازمان اتوبوسرانی ورامین ۱۴۳۰ اتوبوس و مینی بوس را تحت پوشش دارد

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهر ورامین و حومه گفت: سازمان اتوبوسرانی شهر ورامین و حومه، هزار و ۴۳۰ اتوبوس و مینی بوس را در بخش دولتی و خصوصی تحت پوشش دارد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین، حسن خوانساریان مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهر ورامین و حومه اظهار داشت: سازمان اتوبوسرانی شهر ورامین و حومه، هزار و ۴۳۰ اتوبوس و مینی بوس را در بخش دولتی و خصوصی تحت پوشش دارد که لزوم تشکیل پایگاه بسیج در این سازمان را یادآور می شود.

 خوانساریان افزود: هر سال قریب به ۳۰۰ دستگاه اتوبوس و مینی بوس را برای ایام الله مختلف در اختیار نهادها و ارگان های مختلف قرار می دهیم که آمار قابل توجهی است.

وی با اشاره به ضرورت تشکیل پایگاه بسیج در سازمان اتوبوسرانی ادامه داد:  پرسنل سازمان اتوبوسرانی همواره بسیجی وار به مردم خدمت کرده اند و همواره خود را بسیجی می دانند که با تشکیل پایگاه بسیج این سازمان، آن ها به طور رسمی به عنوان بسیجی سازمان در خدمت مردم و مسئولان خواهند بود.

 فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات شهرستان ورامین نیز اظهار داشت: انگیزه تشکیل پایگاه بسیج در سازمان اتوبوسرانی شهر ورامین و حومه در بین مدیرعامل و پرسنل این سازمان بسیار قابل تحسین و ستودنی است.

ولی الله سراقی افزود: سیستم کارت بلیت الکترونیکی که با تلاش سازمان اتوبوسرانی ورامین پیگیری شده و در مرحله اجرایی قرار گرفته، اقدام ارزشمندی است.

وی ادامه داد: بیش از هزار و ۴۳۰ نیرو که در اتوبوسرانی ورامین فعال هستند، پتانسیل خوب و مطلوبی برای تشکیل یک پایگاه بسیج پویا و فعال در این سازمان است.

%d8%ad%d9%85%d9%84-%d9%88-%d9%86%d9%82%d9%84

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*