آگهي مناقصه عمومي
آگهي تجدید مناقصه عمومي
آگهي تجدید مناقصه عمومي
نشست هماهنگی ستاد مدیریت بحران شهرداری ورامین جهت آمادگی احتمالی مقابله با بحران
عملکرد اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در ماه مبارک رمضان
سازمان اتوبوسرانی ورامین ۱۴۳۰ اتوبوس و مینی بوس را تحت پوشش دارد
سازمان اتوبوسرانی ورامین ۱۴۳۰ اتوبوس و مینی بوس را تحت پوشش دارد
۱۲ دی ۱۳۹۵
نسخه چاپی
سازمان اتوبوسرانی ورامین ۱۴۳۰ اتوبوس و مینی بوس را تحت پوشش دارد
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهر ورامین و حومه گفت: سازمان اتوبوسرانی شهر ورامین و حومه، هزار و ۴۳۰ اتوبوس و مینی بوس را در بخش دولتی و خصوصی تحت پوشش دارد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین، حسن خوانساریان مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهر ورامین و حومه اظهار داشت: سازمان اتوبوسرانی شهر ورامین و حومه، هزار و ۴۳۰ اتوبوس و مینی بوس را در بخش دولتی و خصوصی تحت پوشش دارد که لزوم تشکیل پایگاه بسیج در این سازمان را یادآور می شود.

 خوانساریان افزود: هر سال قریب به ۳۰۰ دستگاه اتوبوس و مینی بوس را برای ایام الله مختلف در اختیار نهادها و ارگان های مختلف قرار می دهیم که آمار قابل توجهی است.

وی با اشاره به ضرورت تشکیل پایگاه بسیج در سازمان اتوبوسرانی ادامه داد:  پرسنل سازمان اتوبوسرانی همواره بسیجی وار به مردم خدمت کرده اند و همواره خود را بسیجی می دانند که با تشکیل پایگاه بسیج این سازمان، آن ها به طور رسمی به عنوان بسیجی سازمان در خدمت مردم و مسئولان خواهند بود.

 فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات شهرستان ورامین نیز اظهار داشت: انگیزه تشکیل پایگاه بسیج در سازمان اتوبوسرانی شهر ورامین و حومه در بین مدیرعامل و پرسنل این سازمان بسیار قابل تحسین و ستودنی است.

ولی الله سراقی افزود: سیستم کارت بلیت الکترونیکی که با تلاش سازمان اتوبوسرانی ورامین پیگیری شده و در مرحله اجرایی قرار گرفته، اقدام ارزشمندی است.

وی ادامه داد: بیش از هزار و ۴۳۰ نیرو که در اتوبوسرانی ورامین فعال هستند، پتانسیل خوب و مطلوبی برای تشکیل یک پایگاه بسیج پویا و فعال در این سازمان است.

%d8%ad%d9%85%d9%84-%d9%88-%d9%86%d9%82%d9%84