شهرداری ورامین » سرمربی تیم شهرداری ورامین در مقام خود ابقا شد سرمربی تیم شهرداری ورامین در مقام خود ابقا شد – شهرداری ورامین
سرمربی تیم شهرداری ورامین در مقام خود ابقا شد
۲۹ مرداد ۱۳۹۴
نسخه چاپی
سرمربی تیم شهرداری ورامین در مقام خود ابقا شد

شهردار ورامین گفت: با توجه به عملکرد مثبت پیام خانلرخانی سرمربی تیم شهرداری ورامین در چند فصل اخیر، در این فصل نیز با این مربی خوش به فکر به توافق رسیدیم.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین به نقل از مهر، در حالی که تیم های شرکت کننده در مسابقات لیگ برتر تکواندو باشگاه های کشور در حالی جذب بازیکنان و آماده سازی خود برای حضور قدرتمندانه در مسابقات هستند، تیم شهرداری ورامین به عنوان مدافع عنوان قهرمانی ترکیب نهایی خود را برای حضور در رقابت های مشخص کرد.

مهندس علی حیدریان شهردار ورامین در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تیم شهرداری ورامین باید امسال هم در مسابقات لیگ برتر باشگاه های کشور و هم مسابقات جام باشگاه های آسیا شرکت کند.

وی افزود: تیم شهرداری در هر دو رویداد مهم تکواندو به عنوان مدافع عنوان قهرمانی شرکت می کند به همین خاطر تلاش کردیم تیمی آماده و قدرتمند را روانه مسابقات پیش رو کنیم.

حیدریان ادامه داد: با توجه به عملکرد مثبت پیام خانلرخانی سرمربی تیم شهرداری ورامین در چند فصل اخیر، در این فصل نیز با این مربی خوش به فکر به توافق رسیدیم و هدایت تیم شهرداری در مسابقات لیگ برتر و جام باشگاه های آسیا بر عهده وی خواهد بود.

شهردار ورامین اضافه کرد: طی ماه های گذشته با چند تن از ملی پوشان تکواندو کشور وارد مذاکره شدیم و در نهایت توانستیم تیم خوب، جوان و با انگیزه ای را در هشت وزن آماده حضور در مسابقات کنیم.

وی عنوان کرد: مهدی خدابخشی، ابوالفضل یعقوبی، سجاد مردانی و حمید رضا بیات از جمله بازیکنان مطرحی هستند که در این فصل از مسابقات لیگ برتر باشگاه های کشور در تیم شهرداری حضور دارند.