شهرداری ورامین » شبهای مهتابی به دنبال انتقال ارزش ها است شبهای مهتابی به دنبال انتقال ارزش ها است – شهرداری ورامین
شبهای مهتابی به دنبال انتقال ارزش ها است
۱۳ مرداد ۱۳۹۴
نسخه چاپی
شبهای مهتابی به دنبال انتقال ارزش ها است

شهردار ورامین گفت: برنامه شب های مهتابی به دنبال انتقال ارزش های دینی است

علی حیدریان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برنامه های فرهنگی شهرداری ورامین در پارک های این شهرستان در طول تابستان اظهار داشت: در طول فصل تابستان میزان حضور خانواده ها و جوانان در فضاهای سبز نظیر پارک ها و بوستان ها افزایش چشمگیری پیدا می کند.
شهردار ورامین افزود: حضور انبوه خانواده ها و شهروندان ورامین در پارک های مختلف شهرستان یک ظرفیت کم نظیر فرهنگی را در اختیار مسئولان قرار می دهد تا مفاهیم و ارزش های دینی ومذهبی را گسترش دهند.
وی ادامه داد: شهرداری ورامین با محوریت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری برنامه ریزی گسترده ای را برای استفاده درست و هدفمند از حضور شهروندان در پارک ها کرده به همین خاطر پس از مشورت با جمعی از فعالان فرهنگی برنامه شب های مهتابی را پایه گذاری کرد.
این مسئول اضافه کرد: در برنامه شب های مهتابی که در سطح پارک های ورامین برگزار می شود با دعوت از یکی از روحانیون برجسته رسانه ملی تلاش داریم تا زمینه انتقال مفاهیم و باورهای دینی را فراهم آوریم.
وی گفت: خوشبختانه استقبال کم نظیر شهروندان ورامینی از این برنامه فرهنگی نشان داد که این برنامه ریزی مورد توجه مردم قرار گرفته است به همین خاطر شب های مهتابی تا پایان تابستان ادامه پیدا خواهد کرد.
گفتنی است برگزاری کرسی تلاوت قرآن کریم با حضور قاریان ممتاز کشور، اقامه نماز جماعت، پخش کلیپ‌های تربیتی، مسابقه، جایزه، ایستگاه نقاشی و کتاب، گریم کودک، عروسک نمایشی، گروه تواشیح، مشاوره‌های خانوادگی از بخش های مختلف برنامه شب های مهتابی است.