پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
شهرداری تهران با شهرداری ورامین همکاری نمی کند/از پیگیری های فرماندار ورامین سپاسگزاریم
شهرداری تهران با شهرداری ورامین همکاری نمی کند/از پیگیری های فرماندار ورامین سپاسگزاریم
۰۵ بهمن ۱۳۹۶
نسخه چاپی
شهرداری تهران با شهرداری ورامین همکاری نمی کند/از پیگیری های فرماندار ورامین سپاسگزاریم
مدیر عامل سازمان اتوبوس رانی شهرداری ورامین در این خصوص با خبرنگاران گفت: شهرداری تهران همچنان همکاری نمی کند و گوشش بدهکار مشکلات بهره برداران خصوصی ورامینی نیست.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین :مدیر عامل سازمان اتوبوس رانی شهرداری ورامین در این خصوص با خبرنگاران گفت: شهرداری تهران همچنان همکاری نمی کند و گوشش بدهکار مشکلات بهره برداران خصوصی ورامینی نیست.

حسن خوانساریان اضافه کرد: شهرداری تهران هنوز به این نکته مهم نرسیده که سازمان های اتوبوسرانی و تاکسی رانی ورامین به عنوان بازویی در کنار شرکت واحد و سازمان تاکسی رانی تهران نسبت به جابجایی و نقل و انتقال روزانه بیش از ۱۹۰ هزار مسافر را به شهر تهران انجام می دهد و این آمار در نوع خود کم نظیر است و همه این موارد جزو وظایف روزانه این سازمان ها در امور حمل و نقل بوده که با وجود عدم همکاری تهران سال ها است که انجام می پذیرد.

وی گفت: ایستگاه های مینی بوس و اتوبوس و تاکسی ورامین در میدان شوش و شهرری و اتوبوس ها در ترمینال جنوب همچنان مشکل تردد داشته و به خاطر الحاق این محدوده به طرح زوج وفرد متحمل جریمه های سنگین می شوند که گویا شهردار جدید تهران نیز چندان تمایلی برای رفع این معضل استانی ندارد.

مدیر عامل سازمان اتوبوس رانی شهرداری ورامین ادامه داد: با پیگیری های مستمر مسئولین به خصوص فرماندار ورامین، پایانه متروی جوانمرد برای انتقال اتوبوس های ترمینال جنوب اختصاص یافته که هنوز این مهم به دلیل عدم آمادگی پایانه جوانمرد به اتوبوسرانی ورامین واگذار نشده است.