شهرداری ورامین » شهرداری ورامین به استقبال زمستان رفت شهرداری ورامین به استقبال زمستان رفت – شهرداری ورامین
شهرداری ورامین به استقبال زمستان رفت
۱۵ دی ۱۳۹۷
نسخه چاپی
شهرداری ورامین به استقبال زمستان رفت

 

به گزارش  اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، سید ابوالفضل قاسمی معاون خدمات شهری شهرداری ورامین ،  برنامه های اجرایی حوزه خود در فصل زمستان را تشریح کرد. بنا به این گزارش قاسمی بیان داشت: با همت جهادی به دنبال اجرای برنامه های خدمات شهری در فصل زمستان هستیم و تمام امکانات را در ریزش احتمالی برف و باران با توجه به شروع زمستان آماده کرده ایم.

در ادامه قاسمی با اشاره به اجرای خدمات ارائه شده در روزهای اخیر تصریح کرد: در طی روزهای اخیر کارهایی نظیر تدارک کیسه های شن و نمک ۵ کیلویی ، نورپردازی زیرگذر شهرک جهاد و نصب گلدان های تزئینی در شهرک فاطمی ، شهرک مدرس و شهرک فجر انجام شد.

وی همچنین بیان داشت: هرس درختان سطح شهر از دیگر مواردی است که صورت پذیرفت و همین جا از شهروندان محترم درخواست می کنم اگر درختان محلات و یا فضا سبز معابر جلوی منزل آنان نیاز به هرس دارد با تلفن ۱۳۷ سامانه ارتباط شهروندان محترم با شهرداری ورامین ، تماس بگیرند و به ما اطلاع دهند تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

معاون خدمات شهری شهرداری ورامین درپایان تصریح کرد : با همت عالی به دنبال رفع اشکالات و اجرای طرح جهادی شهرداری شامل نظافت شهری و لایه روبی نهرها وشستشوی معابر و رفع خاموشی در محلات شهر هستیم که بتوانیم خدمات شایانی را به عموم شهروندان محترم ارائه دهیم ، بدین مراتب از حسن نظر همکاری خوب مردم دیار شهدای پانزده خرداد کمال سپاس و قدردانی کرده و خواهشمند است ، جهت رعایت بهداشت شهری مثل همیشه زباله های خود را در پلاستیک های زباله راس ساعت ۹ شب در سطل های زباله محلات قرار دهند.