شهرداری ورامین » شهرداری ورامین به دنبال کسب جام پانزدهم تکواندو شهرداری ورامین به دنبال کسب جام پانزدهم تکواندو – شهرداری ورامین
شهرداری ورامین به دنبال کسب جام پانزدهم تکواندو
۰۶ آبان ۱۳۹۴
نسخه چاپی
شهرداری ورامین به دنبال کسب جام پانزدهم تکواندو

پانزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر تکواندو باشگاه های کشور در حالی طی روزهای آینده کلید می‌خورد که همچنان تیم شهرداری ورامین جدی‌ترین گزینه برای رسیدن به جام پانزدهم است.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین به نقل از خبرنگار مهر، پانزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر تکواندو باشگاه های کشور در حالی طی روزهای آینده کلید می خورد که همچنان تیم شهرداری ورامین به عنوان مدافع عنوان قهرمانی، جدی ترین گزینه برای رسیدن به جام پانزدهم است.

تیم شهرداری ورامین طی سال های اخیر به عنوان قدرت بلا منازع تکواندو باشگاه های کشور شناخته شده و با تکیه بر تکواندوکاران جوان و با تجربه خود و تحت هدایت های پیام خانلرخانی بر سکوی قهرمانی جام باشگاه های آسیا و لیگ برتر باشگاه های کشور قرار گرفته است.

شهرداری ورامین به دنبال دفاع از عنوان قهرمانی

نماینده تکواندو ورامین اگر چه تنها چند سال از حضورش در سطح اول تکواندوی باشگاه های کشور می گذرد اما اکنون به عنوان یکی از پرافتخاترین تیم های ایران شناخته می شود.

تیم شهرداری ورامین طی سال های حضورش در عرصه تکواندو، به یک مقام قهرمانی و یک نائب قهرمانی جام باشگاه های آسیا و دو قهرمانی و یک نائب قهرمانی لیگ برتر باشگاه های کشور رسیده است.

نماینده تکواندو ورامین عزم خود را برای حضور قدرتمندانه در لیگ پانزدهم تکواندو کشور جزم کرده و تلاش دارد تا با تکیه بر بازیکنان مطرحی چون سجاد مردانی، بهنام اسبقی، مهدی خدابخشی و ابوالفضل یعقوبی از عنوان قهرمانی خود در آسیا و ایران دفاع کند.

هواداران و علاقه مندان به ورزش در ورامین نیز دیگر از تیم تکواندوی شهرداری ورامین چیزی جز قهرمانی انتظار ندارند و این موضوع کار نماینده دیار ۱۵ خرداد را سخت می کند.

حضور ملی پوشان باسابقه ایران در تیم تکواندو شهرداری ورامین

در دوره پانزدهم لیگ برتر تکواندو باشگاه های کشور علاوه بر شهرداری ورامین نمایندگان استان های اصفهان و قم، تیم های دانشگاه آزاد، پاس قوامین، نیروی مقاومت، استیل البرز، جوانه حضور دارند که به نظر می رسد امسال نیز رقابت بین سه مثلث شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد اسلامی و پاس قوامین باشد.

سیدحسن میر سرپرست تیم تکواندوی شهرداری ورامین با اشاره به دوران آماده سازی این تیم برای حضور مقتدرانه در مسابقات لیگ برتر باشگاه های کشور اظهار داشت: تیم شهرداری ورامین برای حضور در مسابقات لیگ برتر، بازیکنان ملی پوش و مطرحی نظیر سجاد مردانی، بهنام اسبقی، مهدی خدابخشی و ابوالفضل یعقوبی که برای کشور افتخار آفرینی کرده اند را جذب کرده است.

وی افزود: تیم شهرداری ورامین با تمام توان وارد مسابقات خواهد شد و به دنبال تکرار موفقیت های گذشته است و تمام تلاش خود را می کنیم تا نماینده شایسته ای برای دیار ۱۵ خرداد باشیم.

علی حیدریان شهردار ورامین در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تیم شهرداری ورامین همواره تلاش کرده تا از پتانسیل  و ظرفیت های موجود ورزش شهرستان حمایت کند.

شهرداری ورامین به دنبال تکرار موفقیت های گذشته است

وی افزود: موفقیت های تیم شهرداری ورامین در مسابقات کشوری و آسیایی سبب شده تا این تیم به عنوان یکی از هویت های ورزش شهرستان ورامین شناخته شود.

حیدریان ادامه داد: تیم شهرداری ورامین در فصل جدید لیگ برتر تکواندو باشگاه های کشور نیز حضور خواهد داشت و با جذب بازیکنان ملی پوش و استفاده از جوانان جویای نام به دنبال تکرار موفقیت های گذشته است.

وی اضافه کرد: حمایت های لازم از تیم شهرداری ورامین برای حضور در مسابقات لیگ برتر تکواندو باشگاه های کشور انجام شده و در هفته اول آبان شاهد حضور این تیم در مسابقات کشوری خواهیم بود.