شهرداری ورامین » شهرداری ورامین برای موفقیت تیم تکواندو تلاش می کند . شهرداری ورامین برای موفقیت تیم تکواندو تلاش می کند . – شهرداری ورامین
شهرداری ورامین برای موفقیت تیم تکواندو تلاش می کند .
۰۷ شهریور ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهرداری ورامین برای موفقیت تیم تکواندو تلاش می کند .

ورامین از قطب های تکواندو محسوب می شود
ورامین از قطب های تکواندو محسوب می شود

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، وی افزود: خوشبختانه تیم تکواندوی شهرداری ورامین در دو الی سه سال اخیر، موفقیت های درخشانی را به ثبت رسانده وتوانسته از نام و ظرفیت ورزش ورامین دفاع کند.

مهندس حیدریان ادامه داد: در فصل جدید لیگ برتر تکواندو نیز تیم شهرداری ورامین به دنبال تکرار عنوان قهرمانی است تا بار دیگر نام ورامین در بالاترین عرصه تکواندو کشور طنین انداز شود.

شهرداری ورامین به دنبال حماسه سازی در ایران و آسیا است

پیام خانلرخانی

پیام خانلرخانی سرمربی موفق و خوشنام تیم شهرداری ورامین اظهار داشت: خوشبختانه حمایت های خوبی از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین از نماینده تکواندوی این منطقه شده است.

وی افزود: وظیفه خود می دانم تا از تمامی مسئولانی که همکاری لازم را با تیم شهرداری ورامین برای حضور پرقدرت در لیگ برتر داشته اند، بویژه شهردارو اعضای شورای اسلامی شهر و امام جمعه ورامین تشکر و قدردانی کنم.

سرمربی تیم شهرداری ورامین گفت: تیم تکواندوی شهرداری ورامین به عنوان نماینده ورزش شهرستان در مسابقات لیگ برتر شرکت می کند و همه توان و ظرفیت خود را برای موفقیت ورزش ورامین به کار خواهدگرفت.