آگهي مناقصه عمومي
آگهي تجدید مناقصه عمومي
آگهي تجدید مناقصه عمومي
نشست هماهنگی ستاد مدیریت بحران شهرداری ورامین جهت آمادگی احتمالی مقابله با بحران
عملکرد اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در ماه مبارک رمضان
سرپرست منطقه دو خبر داد:معابر بازگشایی شده در منطقه مدرس آماده افتتاح و بهره برداری می شود
سرپرست منطقه دو خبر داد:معابر بازگشایی شده در منطقه مدرس آماده افتتاح و بهره برداری می شود
۲۹ مرداد ۱۳۹۴
نسخه چاپی
سرپرست منطقه دو خبر داد:معابر بازگشایی شده در منطقه مدرس آماده افتتاح و بهره برداری می شود
به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری عوامل و نیروهای خدوم و زحمتکش شهرداری ورامین  امروز پنج شنبه همانند همیشه مشغول مراحل پایانی و مرمت و بازسازی معابر و پیاده روها برای رفاه حال شهروندان بودند. مهندس کوروش میرزایی سرپرست منطقه با اشاره به اینکه بازگشایی منطقه محروم مدرس از دغدغه های اصلی شهردار محترم جناب … ادامه خواندن سرپرست منطقه دو خبر داد:معابر بازگشایی شده در منطقه مدرس آماده افتتاح و بهره برداری می شود

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری عوامل و نیروهای خدوم و زحمتکش شهرداری ورامین  امروز پنج شنبه همانند همیشه مشغول مراحل پایانی و مرمت و بازسازی معابر و پیاده روها برای رفاه حال شهروندان بودند.

مهندس کوروش میرزایی سرپرست منطقه با اشاره به اینکه بازگشایی منطقه محروم مدرس از دغدغه های اصلی شهردار محترم جناب آقای مهندس حیدریان و مطالبه مردم بوده که بحمدلله انجام شده است،گفت:از مجموع کارهای عمرانی در سطح شهر ورامین اقدامات عمرانی بسیار مفیدی در منطقه دو شهرداری و حوزه کاری این منطقه برای رفاه حال شهروندان شده است.

میرزایی عنوان کرد:خوشبختانه در منطقه دو شهرداری به واسطه حمایت اعضای محترم شورای اسلامی و شهردار محترم اقدامات عمرانی از جمله تراش و روکش خیابان های اصلی منطقه خیرآباد،ساخت کانال صادقعلی و نصب برج نوری در ورودی شهرک مدرس بوده است که در نوع خود جزو اقدامات جهادی بوده که امیدواریم توانسته باشیم تا حدودی رضایت شهروندان را جلب کرده باشیم.

میرزایی از نصب برج های نوری در آینده ای نزدیک در میدان ولی عصر عج خبر داد و اظهار داشت:با توجه به اینکه هنوز در ۶ماهه اول سال قرار داریم اقدامات بسیار مفیدی توسط مهندس حیدریان صورت گرفته که در بازدید اخیر معاون محترم عمرانی استانداری هم مورد تایید قرار گرفت.

812714437_25151812319819_32621812223353_57167812224485_33532812309841_57799811822502_108127