شهرداری ورامین » شهردار منطقه يك:شهرداري منطقه در ارائه خدمات به شهروندان به روز مي باشد شهردار منطقه يك:شهرداري منطقه در ارائه خدمات به شهروندان به روز مي باشد – شهرداری ورامین
شهردار منطقه يك:شهرداري منطقه در ارائه خدمات به شهروندان به روز مي باشد
۲۸ مهر ۱۳۹۴
نسخه چاپی
شهردار منطقه يك:شهرداري منطقه در ارائه خدمات به شهروندان به روز مي باشد

“مهندس مومني” شهردار منطقه يك شهرداري ورامين از ارائه خدمات اين شهرداري در اين منطقه خبر داد و گفت : با توجه به همكاري خوب و شايسته نيروهاي خدوم و زحمتكش شهرداري تمامي تماس ها و درخواست هاي مردمي با سامانه ۱۳۷ در اين منطقه به روز شده و مشكلي در اين خصوص نداريم.

به گزارش روابط عمومي و امور فرهنگي شهرداري منطقه يك مومني با اشاره به استقرار معاونت خدمات شهر و فضاي سبز در منطقه،اظهار داشت:خدمات رساني در حوزه فضاي سبز و روكش آسفالت در منطقه با توجه به درخواست هاي مردمي و نظر مساعد مهندس حيدريان شهردار ورامين به نحو احسن در حال انجام است.

مومني ايجاد ميدان جديد التاسيس پليس را از نمونه مديريت درست و ارزشمند “مهندس حيدريان” شهردار ورامين دانست و افزود:نيروهاي شهرداري منطقه يك از بدو احداث ميدان پليس و امامزاده يحيي ع در ايجاد فضاي سبز و محيط نشاط در منطقه همكاري لازم با معاونت خدمات شهر و فضاي سبز شهرداري مركز را داشته اند.

شهردار منطقه يك ضمن درخواست همكاري از شهروندان با نيروهاي زحمتكش و خدوم شهرداري ادامه داد: نيروهاي خدمات شهر بصورت شبانه روزي براي ايجاد محيط شاد و در خور شان شهروندان در حال تلاش و كوشش هستند و اين نكته از ديد عموم پوشيده و پنهان نيست.

مومني از شهروندان وراميني خواست تا با پرداخت به موقع عوارض ساليانه ، شهرداري را در ارائه خدمات بهتر و داشتن شهري زيبا تر كمك و ياري نمايند.

شهردار منطقه يك از همه پرسنل زحمتكش شهرداري در حوزه هاي شهرسازي،حقوقي،خدمات و اداري براي به روزرساني خدمات به شهروندان تشكر و قدرداني كرد.