طرح ساماندهی صنوف و مشاغل مزاحم شهری با هماهنگی دستگاه های مرتبط برگزار می شود
احداث کانال بتنی جهت جلوگیری از آب گرفتگی میدان امام حسین (ع) تا بلوار معلم
برگزاری اولین نشست شورای پایگاه بسیج شهید علی تاجیک شهرداری ورامین
تجلیل شهرداری و شورای اسلامی شهر از سوی فرماندهی سپاه ورامین
مزین شدن شهر ورامین به فرهنگ استکبار ستیزی توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در آستانه سالروز حماسه تاریخی ۱۳ آبان
شهردار ورامين از آغاز به کار فعاليت گرمخانه شهر ورامين خبر داد.
شهردار ورامين از آغاز به کار فعاليت گرمخانه شهر ورامين خبر داد.
۱۷ دی ۱۳۹۷
نسخه چاپی
شهردار ورامين از آغاز به کار فعاليت گرمخانه شهر ورامين خبر داد.
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، حسين دهقان شهردار ورامين با اشاره به شروع فصل زمستان از آغاز به کار گرمخانه شهر ورامين خبر داد و گفت : طي هفته‌هاي گذشته گرمخانه شهر ورامين تجهيز شده و فعاليت خود را آغاز کرده و آماده ارائه خدمات مناسب به … ادامه خواندن شهردار ورامين از آغاز به کار فعاليت گرمخانه شهر ورامين خبر داد.

 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، حسين دهقان شهردار ورامين با اشاره به شروع فصل زمستان از آغاز به کار گرمخانه شهر ورامين خبر داد و گفت : طي هفته‌هاي گذشته گرمخانه شهر ورامين تجهيز شده و فعاليت خود را آغاز کرده و آماده ارائه خدمات مناسب به افراد نيازمند است.

وي افزود: اين گرمخانه در پارک مسافر در ابتداي شهر ورامين راه‌اندازي شده و بيش‌از ۲۰ کارتن‌خواب ورامين مي‌توانند از اين گرمخانه که داراي فضايي بسيار مناسب بوده و تجهيز شده است استفاده بهينه کنند.

شهردار ورامين بيان کرد: با نزديک شدن به فصل سرما و افزايش برودت هوا، گرمخانه ورامين از حدود يک ماه پيش تجهيز شده و آماده خدمت‌رساني شد ولي تا به امروز هيچ فردي براي استفاده به اين گرمخانه مراجعه نکرده است.

دهقان خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را براي بهبود وضعيت افراد نيازمند که جايگاهي براي استراحت در اين سرما ندارند مي‌کنيم تا بتوانند ساعاتي را به راحتي استراحت کنند.