شهرداری ورامین » شهردار ورامين از آغاز به کار فعاليت گرمخانه شهر ورامين خبر داد. شهردار ورامين از آغاز به کار فعاليت گرمخانه شهر ورامين خبر داد. – شهرداری ورامین
شهردار ورامين از آغاز به کار فعاليت گرمخانه شهر ورامين خبر داد.
۱۷ دی ۱۳۹۷
نسخه چاپی
شهردار ورامين از آغاز به کار فعاليت گرمخانه شهر ورامين خبر داد.

 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، حسين دهقان شهردار ورامين با اشاره به شروع فصل زمستان از آغاز به کار گرمخانه شهر ورامين خبر داد و گفت : طي هفته‌هاي گذشته گرمخانه شهر ورامين تجهيز شده و فعاليت خود را آغاز کرده و آماده ارائه خدمات مناسب به افراد نيازمند است.

وي افزود: اين گرمخانه در پارک مسافر در ابتداي شهر ورامين راه‌اندازي شده و بيش‌از ۲۰ کارتن‌خواب ورامين مي‌توانند از اين گرمخانه که داراي فضايي بسيار مناسب بوده و تجهيز شده است استفاده بهينه کنند.

شهردار ورامين بيان کرد: با نزديک شدن به فصل سرما و افزايش برودت هوا، گرمخانه ورامين از حدود يک ماه پيش تجهيز شده و آماده خدمت‌رساني شد ولي تا به امروز هيچ فردي براي استفاده به اين گرمخانه مراجعه نکرده است.

دهقان خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را براي بهبود وضعيت افراد نيازمند که جايگاهي براي استراحت در اين سرما ندارند مي‌کنيم تا بتوانند ساعاتي را به راحتي استراحت کنند.