شهرداری ورامین » شهردار ورامين: مشکلات شهر ورامين، فقط با مديريت جهادي حل مي شود. شهردار ورامين: مشکلات شهر ورامين، فقط با مديريت جهادي حل مي شود. – شهرداری ورامین
شهردار ورامين: مشکلات شهر ورامين، فقط با مديريت جهادي حل مي شود.
۲۷ تیر ۱۳۹۷
نسخه چاپی
شهردار ورامين: مشکلات شهر ورامين، فقط با مديريت جهادي حل مي شود.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین ،شهردار ورامين در نشست شهردار و اعضاي شوراي اسلامي شهر ورامين در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) خيرآباد گفت: مشکلات شهر ورامين، فقط با مديريت جهادي حل مي شود.

در این نشست ابتدا حجت الاسلام يونس شاه مرادي درباره خدمت به مردم نکاتي اشاره کردند و در ادامه حميد سيف الله زاده يکي از اهالي به نمايندگي از محل به تشریح مشکلات موجود در محله پرداخت.

در ادامه خانم هداوند ميرزايي عضو شوراي اسلامي شهر ورامين به درخشيدن مساجد اشاره داشت و تصريح کرد: يکي از پتانسيل هايي که ما مساجد را به عنوان محل رسيدگي به امور مردم در شهر قرار داديم به عنوان محلي جهت خدمت به مردم و رسيدگي به مشکلات آنان است ، هدف ما رسيدگي به حل مشکلات مردم است . يکي از دلايلي که اين مسجد را انتخاب کرديم ، اين بود که خانم ها در اين مسجد فعال هستند.
سپس حسين دهقان شهردار ورامين بخدمت به مردم را حق آنان دانست و تصريح کرد:باور ما اين است که خادم مردم هستيم ، اين شعار نيست ، حرف نيست ، باور ماست که خدمت به مردم نعمت الهي است. ما اگر از اين تفکر فاصله بگيريم باختيم، خيلي از شهردارها آمدند رفتند ، دوران مسوليت  بنده هم مثل برق ميگذرد ، بايد خدمت به مردم را غنيمت بدانيم و اگر اين را باور داشتيم توفيق است و مشکلات شهر ورامين فقط با مديريت جهادي حل مي شود.
وي افزود:بحث مشکلات محلات اين منطقه ، در جدول گذاري ، نامگذاري کوچه ها ، رنگ آميزي و… اقداماتي انجام خواهد شد.مالکيني که زمين هاي بزرگ دارند ، دعوت مي شوند که با همکاري آنان بتوانيم ، زمين هاي کاربري فضاي سبز را تامين کنيم.
دهقان بيان داشت:ما ورودي شهرمان را در بلوار خيرآباد و ساير فضاهاي سبز محلات را بهسازي کرديم ، انشاالله در اين محله نيز جهت ايجاد فضاي سبز بررسي لازم انجام خواهد شد.
شهردار ورامين در پايان گفت :کارهاي خدماتي در اين محله از فردا شروع خواهد شد که بحث نامگذاري کوچه ها ، آسفالت هاي نيمه کاره ، جدول گذاري و پروژه هاي نيمه تمام شروع خواهد شد.