۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » همایش و مراسم ها
  • شناسه : 133
  • ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۶:۱۹
  • 58 بازدید
  • ارسال توسط :

شهردار ورامین:جانبازان ذخیره های باارزش نظام هستند

شهردار ورامین در دیدار با جانباز ۷۰ درصدی جنگ تحمیلی گفت:جانبازان جنگ تحمیلی از ذخیره های باارزش و معنوی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند. “علی حیدریان”شهردار ورامین به اتفاق “محمد وصالپور”رییس شورای شهرستان و جمعی از اعضای شورای شهر ورامین ضمن حضور در منزل”حمید رضا سلیم خانیان”جانباز ۷۰ درصد شهرستان ورامین از وی عیادت به […]

شهردار ورامین در دیدار با جانباز ۷۰ درصدی جنگ تحمیلی گفت:جانبازان جنگ تحمیلی از ذخیره های باارزش و معنوی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

“علی حیدریان”شهردار ورامین به اتفاق “محمد وصالپور”رییس شورای شهرستان و جمعی از اعضای شورای شهر ورامین ضمن حضور در منزل”حمید رضا سلیم خانیان”جانباز ۷۰ درصد شهرستان ورامین از وی عیادت به عمل آوردند.

IMG_4579

در این دیدار”جعفر اردستانی” نایب رییس شورای شهر نیز حضور داشت اظهار کرد: اگر امروز افراد حاضر در شورا و شهرداری ورامین با خیال آسوده به مردم شهرشان خدمت می کنند به برکت جانفشانی ها و از خود گذشتگی های شهدا و جانبازان و آزادگان می باشد.

IMG_4549
علی خانی عضو دیگر شورای شهر ورامین که در این دیدار حضور داشت از”حمیدرضا سلیم خانیان “به خاطر پذیرا شدن شهردار و اعضای شورا برای عیادت از وی تشکر و قدردانی کرد.

IMG_4560
محمد وصالپور عضو دیگر شورای اسلامی شهر ورامین نیز به بیان خاطرات حضور در دفاع مقدس پرداخت و افزود:صحنه های عاشقی و عرفانی دعاها و برادری ها هیچ وقت از یادمان نخواهد رفت.

IMG_4560
وصالپور با گرامی داشتن یاد و خاطره امام راحل اظهار داشت:اگر درایت و مدیریت مقام معظم رهبری در این برهه از زمان نبود به مراتب وضعیت ایران اسلامی نیز بدتر از کشورهای منطقه رقم می خورد.

IMG_4553

IMG_4574
در پایان “حمیدرضا سلیم خانیان”از حضور شهردار و اعضای شورای شهر ورامین تشکر و قدردانی نمود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*