شهرداری ورامین » شهردار ورامین:هر چه امروز داریم به برکت خون شهداست شهردار ورامین:هر چه امروز داریم به برکت خون شهداست – شهرداری ورامین
شهردار ورامین:هر چه امروز داریم به برکت خون شهداست
۲۳ اسفند ۱۳۹۳
نسخه چاپی
شهردار ورامین:هر چه امروز داریم به برکت خون شهداست

علی حیدریان شهردار ورامین به اتفاق نایب رییس و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین با خانواده شهیدان “مجید مغفرت” و “اصغر کریمی” دیدار و گفت و گو کرد.

علی حیدریان در دیدار با خانواده شهیدان مغفرت و کریمی با اشاره به رشادت های این عزیزان گفت:در واقع خود را خادم بی چون و چرای خانواده های شهدا و ایثارگران می دانم گفت:هر چه امروز داریم به برکت خون شهداست.
جعفر اردستانی نایب رییس شورای اسلامی شهر نیز در این دیدار از بردباری و صبوری پدران و مادران شهدا تشکر کرد و اظهار داشت:وقتی اسم شهادت بر روی آدمی می آید خدای متعال تحمل و صبر ویژه ای به خانوادهخ شهید به ویژه پدر و مادران آنها می دهد و باعث افتخار آنها نیز می شود.
زهرا هداوند میرزایی نیز با قدردانی از صبر و استقامت خانواده های شهدا افزود:خون شهدا به مقام زنان عزت داد و شان و منزلت آنها را در جهان بالا برد.
شقایق میرزایی دیگر عضو شورای اسلامی شهر نیز از خانواده شهیدان مغفرت و کریمی تشکر کرد و گفت:آرامش و آسایش امروز ما مرهون جانفشانی های شهدا بوده و این مهم بر کسی پوشیده و پنهان نمی ماند.

به گزارش وارنا شهر در این دیدار “جعفر ارستانی ” نایب رییس و زهرا هداوند میرزایی و شقایق میرزایی از اعضای شورای اسلامی شهر و محمد صمدی سرپرست حوزه شهردار و اولادی مسئول ایثارگران شهرداری ورامین حضور داشتند.

 

 

 

صوره_20150225_172152صوره_20150225_174253
صوره_20150225_174547