شهرداری ورامین » شهردار ورامین از حل مشکل 20 ساله تعاونی مسکن شمال حسین رضا خبر داد شهردار ورامین از حل مشکل 20 ساله تعاونی مسکن شمال حسین رضا خبر داد – شهرداری ورامین
شهردار ورامین از حل مشکل ۲۰ ساله تعاونی مسکن شمال حسین رضا خبر داد
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
نسخه چاپی
شهردار ورامین از حل مشکل ۲۰ ساله تعاونی مسکن شمال حسین رضا خبر داد

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، حسین دهقان شهردار ورامین سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه ورامین بود و در فرازی از سخنانش گفت: در طول هجده ماه گذشته تلاش کردیم ، تغییر مبلمان و منظر شهری و زیر ساخت های عمرانی داشته باشیم که با کار جهادی خدمات گوناگونی ارائه شده است . با کار جهادی در شهرداری ورامین به دنبال جلب رضایت مردم هستیم چرا که باور داریم اگر شما مردم از دست ما راضی باشید خدا قطعا راضی است.
وی در ادامه به تشریح عملکرد خود پرداخت و گفت: از ابتدای کارکردن کار ما جهادی بوده و اصلا دنبال شهرت نبوده ایم  ، در طول این مدت ۲۸۷۰۰۰ هزار متر مربع در سطح شهر ورامین آسفالت رسانی ، ۵۲۰۰۰ متر مربع پیاده رو سازی در مرکز و حاشیه شهر انجام شده است.۳۰ عدد پارک محله ای و بوستان ، احداث و بهسازی شده است. معضل بزرگ خیابان بیهقی را با احداث خیابان ۳۰ متری کهمه گل حل کردیم.
همچنین دهقان اظهار داشت: ۳۰ متری قائم به طول ۳/۵ کیلومتر امسال به مرحله جدول و آسفالت خواهد رسید و از تاثیرگذار ترین پروژه ها در ابعاد مختلف رتوسعه شهری است و همچنین بهسازی اثر تاریخی مسجد جامعه و امامزاده یحیی (ع) جهت حفظ این بناهای عظیم و ارزشمند انجام دادیم که تا چند ماه آینده تکمیل خواهند شد. 
در ادامه ایشان افزود: ابر پروژه کمربندی جنوبی شهر ورامین در همین سال جاری عملیاتی خواهیم کرد و سه عدد مجتمع فرهنگی ورزشی در دستور کار قرار دادیم که در نقاط مخلف شهر ، آمامده افتتاح یا شروع به کار می باشند و همچنین مشکل تعاونی مسکن شمال حسین رضا که از بیست سال قبل مانده بود ، حل شده است و بعضی موارد دیگر هست که از طرف مسئولین این تعاونی باید حل گردد.
در پایان شهردار ورامین تصریح کرد : ما به تنهایی کاری از پیش نمی بریم بلکه کسبه عزیز در سطح شهر بایستی به همکاران ما در رفت و روب شهری و رفع سد معابرعمومی کمک کنند.