تجلیل از بانوان پرسنل شهرداری ورامین در سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن
سه شنبه های پاسخگویی در اولین ملاقات عمومی با علیرضا مومنی شهردار ورامین
شهردار ورامین به همراه عضو جدید شورای اسلامی شهر با امام جمعه ورامین دیدار و گفتگو کردند
بازدید محله ای شهردار ورامین و اعضای شورای شهر ورامین از محله خیابان دانشگاه و حضور در مسجد المهدی
دیدار شهردار ورامین با خانواده شهدای دلیری و اسماعیلی
شهردار ورامین: ایجاد پارکهای بدون دخانیات در ورامین به صورت جدی پیگیری می شود
شهردار ورامین: ایجاد پارکهای بدون دخانیات در ورامین به صورت جدی پیگیری می شود
۱۹ آذر ۱۳۹۶
نسخه چاپی
شهردار ورامین: ایجاد پارکهای بدون دخانیات در ورامین به صورت جدی پیگیری می شود
شهردار ورامین در دیدار مدیرعامل جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات شهرستان آمادگی خود را برای هرگونه همکاری با این مجموعه اعلام کرد و گفت: ایجاد پارکهای بدون دخانیات در شهر ورامین به صورت جدی پیگیری می شود.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین ،شهردار ورامین در دیدار مدیرعامل جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات شهرستان آمادگی خود را برای هرگونه همکاری با این مجموعه اعلام کرد و گفت: ایجاد پارکهای بدون دخانیات در شهر ورامین به صورت جدی پیگیری می شود.

مدیرعامل، کادر اجرایی، اعضا و پادیاران جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات شهرستان ورامین صبح روز پنجشنبه ۱۶ آذر ۹۶ با شهردار ورامین دیدار و گفتگو کردند.
حسین دهقان شهردار ورامین در این دیدار با اشاره به اینکه ورامین اولین نمونه پیاده سازی طرح شهر بدون دخانیات کشور است ، اظهار داشت: شهرداری از هرگونه طرح در زمینه مبارزه با استعمال دخانیات استقبال می کند و آمادگی تعامل و همکاری و استفاده از همه ظرفیتهای خود در این حوزه را دارد.
وی با اشاره به اقدام شهرداری در نصب علائم هشدار مصرف دخانیات در سطح شهر، افزود: مدیریت شهری ورامین در زمینه ساماندهی سفره خانه ها و ایجاد پارکهای بدون دخانیات گامهای موثری خواهد برداشته و به زودی شاهد تحولاتی در این موارد خواهیم بود.
شهردار ورامین تصریح کرد: پارکهای بدون دخانیات یکی از مطالبات اصلی در حوزه پیشگیری و سلامت شهروندان است و شهرداری به صورت جدی این مطالبه را پیگیری می کند.
ایشان با اشاره به اینکه رویکرد فرهنگی و جهادی در این زمینه باید بوجود بیاید و پیشگیری شود و از ورود نوجوانان و جوانان در این عرصه ابراز خرسندی کردو این اقدام را گامی موثر دانست .

حمیدرضا شاهسون مدیرعامل جمعیت مبارزه با دخانیات شهرستان ورامین نیز در این دیدار با اشاره به ضرورت مشارکت همه دستگاه های اجرایی شهرستان در اجرای برنامه های مشترک ضد استعمال دخانیات، اظهار داشت: شهرداری ورامین در سالهای گذشته همکاریهایی داشته اما مقطعی و غیر مستمر و طی نامه ای درخواست های مجموعه را اعلام داشت و ابراز امیدواری کرد که با حضور یک مدیر جهادی اقدامات بزرگی انجام شود .

شاهسون با بیان اینکه جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات یک سازمان مردم نهاد و مجری طرح پاد در مدارس است، گفت: این جمعیت در سال جاری نسبت به آموزش ۴۲۸۰ پادیار که همان سفیران مبارزه با دخانیات هستند و با مجوز آموزش و پرورش در مقطع اول متوسطه پایه هفتم شهرستان اقدام کرده است.