شهرداری ورامین » شهردار ورامین: تسریع دراجرای پروژه لوله گذاری در اسفندآباد ورامین پیگیری می شود شهردار ورامین: تسریع دراجرای پروژه لوله گذاری در اسفندآباد ورامین پیگیری می شود – شهرداری ورامین
شهردار ورامین: تسریع دراجرای پروژه لوله گذاری در اسفندآباد ورامین پیگیری می شود
۲۰ مرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین: تسریع دراجرای پروژه لوله گذاری در اسفندآباد ورامین پیگیری می شود

علی حیدریان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اجرای پروژه لوله گذاری آب در منطقه اسفندآبادورامین اظهار داشت: این پروژه با محوریت شرکت آب و فاضلاب در حال اجرا است.

شهردار ورامین با اشاره به دغدغه های مردم در زمینه اجرای این طرح افزود: پس از کشف آثار تاریخی در این منطقه در پی عملیات لوله گذاری آب، برخی از مردم دغدغه کندی و عدم اجرای سریع پروژه را دارند.

وی ادامه داد: شرکت آب و فاضلاب بر اساس توافقی که با شهرداری ورامین کرده، مقرر کرده است تا این پروژه را ظرف مدت سه ماه به پایان و تحویل شهروندان دهد.

حیدریان با اشاره به این نکته که درخواست های شهروندان را به مسئولان آب و فاضلاب انتقال خواهم داد، گفت: آخرین وضعیت پروژه لوله گذاری آب در اسفندآباد را از طریق شرکت آب و فاضلاب پیگیری خواهم کرد تا شهروندان دغدغه ای در این زمینه نداشته باشند.

شهردار ورامین ادامه داد: بدون تردید اگر طرح شرکت آب و فاضلاب به درستی اجرایی شود، مشکل قدیمی منطقه اسفندآباد جنوبی و شمالی حل خواهد شد و خدمت ارزشمندی به اهالی خونگرم این منطقه صورت می پذیرد.