شهرداری ورامین » شهردار ورامین: تیم والیبال متین به برند ورزشی ورامین تبدیل شده است شهردار ورامین: تیم والیبال متین به برند ورزشی ورامین تبدیل شده است – شهرداری ورامین
شهردار ورامین: تیم والیبال متین به برند ورزشی ورامین تبدیل شده است
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین: تیم والیبال متین به برند ورزشی ورامین تبدیل شده است

photo_2016-04-27_08-16-19

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، بعد از ظهر امروز برخی دست‌اندرکاران باشگاه متین به همراه جمعی از هواداران به‌منظور تقدیر و تشکر از زحمات مهندس علی حیدریان شهردار ورامین در فصل گذشته لیگ برتر به دیدار شهردار ورامین رفتند.

photo_2016-04-27_08-14-56

شهردار ورامین نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات هزاران هوادار ورامینی در فصل گذشته لیگ برتر والیبال اظهار داشت: هواداران والیبال ورامین مالکان اصلی این تیم هستند و خشنودی هزاران جوان ورامینی آرزوی قلبی مجموعه شهرداری است.

وی تاکید کرد: والیبال ورامین امروز به برند ورزشی شهرستان ورامین تبدیل‌شده است به‌گونه‌ای که ورامین را پس از شهر شهیدان ۱۵خرداد به نام شهری والیبال‌خیز می‌شناسند که جای افتخار برای هر شهروند ورامینی دارد.

مهندس حیدریان با اشاره به بحث مشکلات مالی تیم والیبال ورامین گفت: همان‌طور که گفته شد اکثر تیم‌های ورزشی در سال گذشته با مشکلات مالی روبه‌رو بودند که تیم والیبال متین نیز هم از این قاعده مستثنی نبود.

وی تصریح کرد: خوشبختانه طی روزهای اخیر جلسات خوبی با حضور مسؤولان مربوطه انجام شد و امید می‌رود هرچه سریع‌تر بتوانیم مبلغی را به تیم تزریق کنیم تا بتوانیم بار دیگر تنها دل‌خوشی هزاران جوان ورامینی را حفظ کرده و برنامه‌ریزی‌های فصل آینده را انجام دهیم.

مهدی دیوی مدیر کانون هواداران ورامین نیز در این دیدار اظهار داشت: به نمایندگی از هزاران جوان ورامینی اینجا حضور یافتیم تا از تلاش‌های بی‌وقفه شما در فصل گذشته لیگ برتر تشکر و قدردانی کنیم.

وی افزود: بدون شک زحمات شما در فصل اخیر لیگ برتر بر هیچ‌یک از شهروندان ورامینی پوشیده نیست. یقیناً حمایت‌های شما از تیم‌های ورزشی موجب افزایش شور و نشاط بین جوانان ورامینی شده است و این مسأله در هنگام مسابقات تیم والیبال متین کاملاً مشهود است.

اهمیت مسؤولان به شور، نشاط و اشتیاق جوانان به ورزش

یکی از خبرنگاران  شهرستان ورامین در ادامه با اشاره به وجود تیم‌های ورزشی در سطح شهرستان گفت: وجود تیم‌های پرهواداری چون متین که با حمایت شورای شهر و شهرداری در سطح اول ورزش کشور حضور دارند نشان از اهمیت و توجه این مسؤولان به مسأله شور و نشاط و اشتیاق جوانان به ورزش است که جای خرسندی دارد.

عضو کانون خبرنگاران حامی باشگاه والیبال متین ورامین افزود: والیبال ورامین باعث شهرت جهانی شهر ورامین شده است که این مسأله بدون حمایت‌ها و تلاش مسؤولانی چون شهردار ورامین محقق نمی‌شد.

وی در پایان با اشاره به مشکلات مالی که گریبان‌گیر اکثر تیم‌های ورزشی در فصل گذشته لیگ برتر شد تصریح کرد: متأسفانه در فصل گذشته تیم متین نیز مانند بسیاری از تیم‌های ورزشی در رشته‌های مختلف با برخی مشکلات مالی روبه‌رو شد که باوجود به پایان رسیدن لیگ برتر و درحالی‌که اکثر تیم‌های لیگ برتر در حال آماده‌سازی خود برای فصل جدید لیگ برتر هستند همچنان این مشکلات پابرجاست که نیازمند توجه ویژه مسئولین مربوطه برای حل این مشکل است.

گفتنی است، تیم والیبال متین ورامین از تیم‌های پرهوادار لیگ برتر والیبال ایران است که سابقه قهرمانی لیگ برتر ایران و جام باشگاه‌های آسیا در کارنامه خود دارد.