شهرداری ورامین » شهردار ورامین: جدول گذاری معابر شهری ورامین با جدیت دنبال می شود شهردار ورامین: جدول گذاری معابر شهری ورامین با جدیت دنبال می شود – شهرداری ورامین
شهردار ورامین: جدول گذاری معابر شهری ورامین با جدیت دنبال می شود
۲۹ مرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین: جدول گذاری معابر شهری ورامین با جدیت دنبال می شود

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس علی حیدریان با اشاره به این نکته که مدیریت شهری ورامین با مشکلات عدیده مالی روبرو است، اظهار داشت: با توجه به رکود حاکم در صنعت ساختمانی، وضعیت مالی شهرداری ها مناسب نیست.

شهردار ورامین افزود: مدیریت شهری ورامین علیرغم تمامی مشکلات مالی، اجازه نداده تا پروژه های عمرانی و شهری رو به تعطیلی برود و هم اکنون بسیاری از پروژه ها در حال انجام است.

وی ادامه داد: ترمیم و اصلاح روکش آسفالت در بسیاری از خیابان ها و معابر، مورد مطالبه شهروندان ورامینی قرار داشته و این مهم از سوی مدیریت شهری در حال انجام است.

مهندس حیدریان با تأکید بر انجام پروژه جدول گذاری در معابر شهری ورامین گفت: جدول گذاری معابر شهری ورامین در نقاطی که ضرورت احساس می شد، با جدیت از سوی شهرداری دنبال می شود.

وی یادآور شد: طی روزهای اخیر و با تلاش های صورت گرفته، عملیات جدول گذاری و روکش آسفالت کوچه فاطمیه ۱۸ شهرک فاطمیه، کوچه شهید حقی بلوار شهید قدوسی، کوچه فجر ۳۰۵ و ۳۰۷ شهرک فجر، کوچه نوع پرور خیابان شهید بهشتی، خیابان صبح سپید امرآباد و چندین نقطه دیگر ورامین به پایان رسیده که موجب رضایت مندی شهروندان منطقه شده است.