شهرداری ورامین » شهردار ورامین خبر داد: افتتاح پارک محله ای در ورامین/ فضای سبز شهری توسعه میابد شهردار ورامین خبر داد: افتتاح پارک محله ای در ورامین/ فضای سبز شهری توسعه میابد – شهرداری ورامین
شهردار ورامین خبر داد: افتتاح پارک محله ای در ورامین/ فضای سبز شهری توسعه میابد
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین خبر داد: افتتاح پارک محله ای در ورامین/ فضای سبز شهری توسعه میابد

مهندس علی حیدریان با اشاره به برنامه ریزی صورت گرفته برای توسعه فضای سبز شهری در ورامین اظهار داشت: توسعه فضای سبز شهری یکی از اولویت های مهم شهرداری ورامین در سال جاری است.

شهردار ورامین افزود: شهرداری ورامین تلاش دارد تا سرانه فضای سبز شهری را در این منطقه افزایش و به حد مطلوب برساند و در این میان، توجه به نقاط محروم و کم برخوردار از اولویت برخوردار است.

وی ادامه داد: احداث بوستان های مختلف و پارک های محله ای در مناطقی که کم تر مورد توجه قرار گرفتند، در دستور کار شهرداری ورامین قرار داشته و در سال جاری نیز شاهد افزایش سرانه فضای سبز در این منطقه خواهیم بود.

مهندس حیدریان اضافه کرد: طی روزهای اخیر پارک محله ای جدیدی در منطقه امرآباد ورامین راه اندازی شد که این امر به عنوان یک نیاز ضروری برای این منطقه از شهر ورامین با استقبال شهروندان مواجه شد.

شهردار ورامین گفت: طرح های جدیدی از سوی معاونت فنی و عمرانی و خدمات شهری شهرداری ورامین برای توسعه و ارتقای سرانه فضای سبز شهری ورامین پیش بینی و در سال جاری اجرایی می شود.