شهرداری ورامین » شهردار ورامین خبر داد راه‌اندازی مجدد شهربازی ورامین با هزینه 150میلیاردی شهردار ورامین خبر داد راه‌اندازی مجدد شهربازی ورامین با هزینه 150میلیاردی – شهرداری ورامین
شهردار ورامین خبر داد راه‌اندازی مجدد شهربازی ورامین با هزینه ۱۵۰میلیاردی
۰۱ بهمن ۱۳۹۷
نسخه چاپی
شهردار ورامین خبر داد راه‌اندازی مجدد شهربازی ورامین با هزینه ۱۵۰میلیاردی

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس حسین دهقان شهردار ورامین در خصوص بازسازی شهربازی پارک ۱۵ خرداد ورامین اظهار داشت: چند سالی بود که شهربازی پارک ۱۵ خرداد شهر ورامین تعطیل شده بود که با نظر مجموعه شورای شهر و شهرداری ورامین تصمیم بر بازسازی این شهربازی گرفته شد و در همین زمینه نیز اقدامات اولیه آغاز شد.

وی افزود: به جهت رفاه حال شهروندان و استفاده این عزیزان از فضای شهربازی، مناقصه‌ای برگزار شد و با توجه به هزینه‌بردار بودن راه‌اندازی شهربازی سرمایه‌گذار بخش خصوصی در این زمینه اعلام آمادگی کرده و بعد از شرکت در مناقصه و برنده شدن در آن اقدامات اولیه خود را آغاز کردند.

شهردار ورامین تصریح کرد: در قالب طرح اولیه که ارائه شد، سرمایه‌گذار این طرح باید هزینه‌ای حدود ۱۵۰ میلیارد ریال را برای راه‌اندازی این شهربازی صرف کند که در منطقه ما جزء بهترین‌ها باشد تا خدمات بهتر و مناسب‌تری به شهروندان عزیز ارائه شود.

دهقان پس از بیان اینکه طی روزهای گذشته فعالیت پاکسازی اقدمات انجام شده قبلی آغاز شده است، گفت: طی ۱۵ ماه پیمانکار باید نسبت به تجهیز و نصب دستگاه‌ها باید اقدام صورت گیرد ولی پیمانکار این پروژه قول راه‌اندازی قبل از موعد مقرر را داده است.

وی در خصوص برخورد با پیمانکار قبلی این شهربازی بیان کرد: برخورد قانونی با پیمانکار سابق این شهربازی صورت گرفته است ولی به جهت اینکه هرچه زمان برای پیگیری‌های قانونی اقدامات قبلی صورت می‌گرفت مردم بیشتر متضرر می‌شدند، پیگیری‌های راه‌اندازی شهربازی جدید نیز آغاز شد.

شهردار ورامین تصریح کرد: بیشترین مشکل در زمان پیمانکار قبلی مربوط به استاندارد نبودن دستگاه‌ها بوده است که به همین دلیل نیز شهرداری نیز از فعالیت آن جلوگیری می‌کرد که در این بین نیز مشکلاتی به وجود آمده بود و اگر می‌خواستیم طبق روال قبلی پیش رویم مطمئناً زمان را از دست می‌دادیم و مردم شهرستان ورامین نمی‌توانستند از خدمات تنها شهربازی شهرستان استفاده کنند.

دهقان خاطرنشان کرد: قسمتی از خسارت وارد شده توسط پیمانکار سابق دریافت شده و قسمتی نیز بخشوده شده که همزمان نیز اقدامات لازم در جهت مشخص کردن پیمانکار جدید و انجام اقدامات لازم برای راه‌اندازی شهربازی جدید آغاز شد.