۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » وسط
  • شناسه : 373
  • ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۰
  • 57 بازدید
  • ارسال توسط :

شهردار ورامین درگذشت مادر شهیدان احمدی را تسلیت گفت

شهردار ورامین در پیامی در گذشت حاجیه خانم خلیلی مادر شهیدان سید محمد و سید هادی احمدی و والده سید رضا احمدی عضو شورای اسلامی شهر ورامین را تسلیت گفت در قسمتی از این پیام تأکید شده است که مردم ورامین بار دیگر در فقدان یک مادر شهید عزادار شدند، مادری که در دامان پاک […]

شهردار ورامین در پیامی در گذشت حاجیه خانم خلیلی مادر شهیدان سید محمد و سید هادی احمدی و والده سید رضا احمدی عضو شورای اسلامی شهر ورامین را تسلیت گفت

در قسمتی از این پیام تأکید شده است که مردم ورامین بار دیگر در فقدان یک مادر شهید عزادار شدند، مادری که در دامان پاک خود فرزندان سلحشوری نظیر شهید هادی و محمد احمدی را تربیت کرد.

گفتنی است صبح امروز پنجشنبه حاجیه خانم ملک خلیلی مادر بزرگوار شهیدان سید هادی و سید محمد احمدی دعوت حق را لبیک گفته و به فرزندان شهیدش پیوست.

حاجیه خانم خلیلی از جمله زنان عفیفه و پاکدامنی بود که به همراه همسرش همواره در خط مقدم دفاع از ارزش های اسلامی و انقلابی قرار داشت و با تقدیم دو فرزند خود در راه نظام اسلامی، اوج صبر و بردباری را به معرض نمایش گذاشت.

همسر حاجیه خانم خلیلی نیز از جمله معتمدین و افراد متدین منطقه ورامین محسوب می شد که در جریان جنگ تحمیلی به همراه فرزندانش حضوری فعال در جبهه های جنگ حق علیه باطل داشت.

مراسم تشییع پیکر این مادر بافضیلت فردا با حضور مسئولان و مردم متدین و انقلابی شهرستان ورامین برگزار خواهد شد.

یکی از فرزندان حاجیه خانم خلیلی، شهید سید هادی احمدی است که جز پنج شهید ستاد نماز جمعه ورامین محسوب می شود و با دلیل نقش آفرینی در عملیات های مهندسی رزمی، جز شهدای شاخص این حوزه به شمار می آید.

وصیت نامه شهید سید هادی احمدی

شهید سید هادی احمدی پس از پیروزی انقلاب اسلامی به عضویت کمیته انقلاب اسلامی درآمد به مدت یک سال در عضویت کمیته انقلاب اسلامی بود و با آغاز جنگ تحمیلی به میدان های نبرد شتافت و در مقابل دشمن بعثی مردانه رزمید.

او در این دوران مسوولیت تدارکات مقرهای مهندسی را بر عهده گرفت و در آذرماه سال ۱۳۶۲ برادر بزرگوارش در عملیات فتح المبین به مقام شهادت رسید.

در عملیات عاشورا فرماندهی اکیپ عملیاتی مهندسی رزمی جهادسازندگی تهران را بر عهده داشت و چند روز بعد از این عملیات در سال ۱۳۶۳ در محور پاسگاه «گرکنی» بر اثر اصابت ترکش به ناحیه شکم عاشقانه به دیدار خداوند متعال شتافت و در جمع عاشقان و عابدان بارگاه الهی مهمان مقرب حضرت حق شد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*