۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

  • شناسه : 16893
  • ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۶:۱۲
  • 18 بازدید
  • ارسال توسط :
شهردار ورامین : شهری پویا و شاداب از اهداف مدیریت شهری است

شهردار ورامین : شهری پویا و شاداب از اهداف مدیریت شهری است

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، حسین دهقان شهردار ورامین به اتفاق معاونین ، مدیران و مسئولین شهرداری به مناسبت آغاز سال جدید با سید رضا احمدی رییس شورای اسلامی شهر ورامین دیدار به عمل آوردند. در این نشست شهردار ورامین با اشاره به انتخابات پیش رو شورای اسلامی شهر و ریاست جمهوری […]

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، حسین دهقان شهردار ورامین به اتفاق معاونین ، مدیران و مسئولین شهرداری به مناسبت آغاز سال جدید با سید رضا احمدی رییس شورای اسلامی شهر ورامین دیدار به عمل آوردند.

در این نشست شهردار ورامین با اشاره به انتخابات پیش رو شورای اسلامی شهر و ریاست جمهوری در خردادماه ضمن دعوت مردم به حضور فعال در انتخابات تاکید کرد و گفت: با روحیه جهادی و تلاش مضاعف تا آخرین روز مسئولیت ، خود و همکارانم خدمتگزار مردم خواهیم بود و خداوند را شاکر و سپاسگزارم که توفیق خدمتگزاری مردم عزیز شهرم را نصیبم کرد.

شهردار ورامین تصریح کرد: با تلاش و پشتکار تیم خدوم شهرداری ورامین ، شهری پویا و شاداب از اهداف مدیریت شهری است.

در ادامه این دیدار محمد حسن فرجی عضو شورای اسلامی شهر ورامین گفت: انتقاد به خودی خود سازنده است و بایستی از انتقاد استقبال کنیم ، اما تخریب بد است و تخریب به خودی خود فاقد ارزش ، اخلاق ، عدالت و عقل است.

در این نشست سید رضا احمدی رییس شورای اسلامی شهر ورامین از تلاش های بی شائبه وجهادی شهردار ، معاونین ، مدیران و پرسنل شهرداری که منجر به اعتماد و رضایت مندی مردم و همچنین تغییرات گسترده در حوزه های مختلف شهری گردیده ، تقدیر و تشکر به عمل آورد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*