شهرداری ورامین » شهردار ورامین: فرهنگ سازی در حوزه جمع آوری پسماند در ورامین دنبال می شود شهردار ورامین: فرهنگ سازی در حوزه جمع آوری پسماند در ورامین دنبال می شود – شهرداری ورامین
شهردار ورامین: فرهنگ سازی در حوزه جمع آوری پسماند در ورامین دنبال می شود
۱۴ مرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین: فرهنگ سازی در حوزه جمع آوری پسماند در ورامین دنبال می شود

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس علی حیدریان با اشاره به این نکته که مدیریت پسماند یکی از موضوعات مهم حوزه شهری است، اظهار داشت: امروز مدیریت پسماند به یکی از دغدغه های مدیران و برنامه ریزان شهری تبدیل شده است.

شهردار ورامین با اشاره به برنامه های اجرایی شده در حوزه مدیریت پسماند در این منطقه افزود: سازمان مدیریت پسماند زیر نظر شهرداری ورامین در حال تلاش در این عرصه است.

مهندس حیدریان ادامه داد: فرهنگ سازی در حوزه مدیریت پسماند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، به طوری که تلاش داریم تا در این عرصه از ظرفیت خانواده ها و مردم استفاده کنیم.

وی اضافه کرد: مدیریت شهری ورامین اعتقاد دارد که تفکیک زباله باید از مبدأ و از درون خانه ها آغاز شود و در این راستا انجام امور تبلیغی و فرهنگی در دستور کار شهرداری قرار دارد.

مهندس حیدریان عنوان کرد: طرح اهدای سطل های زباله به منظور جمع آوری کاغذهای باطله و اهدای کاغذ به ازای کاغذهای باطله تحویلی توسط شهروندان از جمله طرح های اجرایی شده در شهرداری ورامین است.

وی بیان داشت: تبلیغات محیطی نیز در این زمینه انجام شده و تلاش داریم تا در این عرصه به موفقیت های هر چه بیشتری دست پیدا کنیم.