پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
شهردار ورامین مطرح کرد : درخشش پاکبانان ورامینی/ فعالیت بیش از ۲۰۰ نیروی خدماتی در تاسوعا و عاشورا
شهردار ورامین مطرح کرد : درخشش پاکبانان ورامینی/ فعالیت بیش از ۲۰۰ نیروی خدماتی در تاسوعا و عاشورا
۲۳ مهر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
شهردار ورامین مطرح کرد : درخشش پاکبانان ورامینی/ فعالیت بیش از ۲۰۰ نیروی خدماتی در تاسوعا و عاشورا
شهردار ورامین گفت: در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی بیش از 200 نیروی خدماتی شهرداری ورامین در سه شیفت کاری به شهروندان خدمت‌رسانی کردند تا شهروندان در آسایش باشند.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس علی حیدریان ظهر امروز در حاشیه قافله عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) مراسم بنی اسدی در جمع خبرنگاران ضمن عرض تسلیت این ایام و خدا قوت به پاکبانان زحمتکش اظهار داشت: در سال جاری همانند سال‌های گذشته شاهد حضور گسترده شهروندان در مراسم عزاداری امام حسین(ع) بودیم.

وی گفت: باید خداوند را شاکر باشیم که هر ساله حضور مردم مومن و ولایت‌مدار شهر ما برای عزاداری امام حسین(ع) و یارانش بیشتر از سال گذشته می‌شود.

شهردار ورامین در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان اینکه شهرداری در تمام لحظات برای خدمات‌رسانی به شهروندان در حال تلاش است، عنوان کرد: شهرداری ورامین در روزهای تعطیلی تاسوعا و عاشورا در حال خدمت‌رسانی در مناطق دوگانه شهرداری بوده است.

وی با اشاره به اینکه نیروهای خدماتی در ایام محرم تمام تلاش خود را برای پاکیزگی شهر انجام دادند، تصریح کرد: در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی بیش از ۲۰۰ نیروی خدماتی شهرداری به شهروندان خدمت‌رسانی کردند تا شهروندان در آسایش باشند.

مهندس حیدریان گفت: خدمت‌رسانی سازمان‌های اتوبوسرانی، تاکسیرانی، آتش‌نشانی و خدمات موتوری و همچنین مجموعه خدمات شهری شهرداری ورامین جای تقدیر و تشکر دارد چراکه از صمیم قلب برای حمل و نقل، خدمات و پاکیزگی شهر و آرامش شهروندان تلاش می‌کردند.

وی در ادامه با اشاره به این‌که هر ساله در ایام محرم به نظافت شهر بیش از سال گذشته توجه می‌شود، اضافه کرد: امسال شهروندان برای پاکیزگی شهر بسیار همدل و همکار با خادمان خود در شهرداری ورامین بوده‌اند و برای شهر خود از صمیم قلب تلاش می‌کردند.

photo_2016-10-14_07-36-51photo_2016-10-14_07-43-24photo_2016-10-14_07-42-59photo_2016-10-14_07-42-47

photo_2016-10-14_07-46-48